Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Th1sN04ll

    senior tag

    válasz Bingisz #3552 üzenetére

    Wot meg az e sport.... na most röhögtem fel! Camorendszer az ahol 10m- re a pofamtol eltunik a tank? Ugyan ne viccelj kérlek! Jó ízlésű ember ha meglatja ezt a dolgot gagyinak ítéli. Plusz azért a texturak a wotban persze elesek, főleg most hogy keservesen osszedobtak pár hd modellt azigen! :U na de ne firtassuk a wt után a wot harmatgyenge sajna ez van! ;)

    [ Szerkesztve ]

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Bingisz #3552 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy "optimalizáltság a látványhoz mérten"-ben magasan alázza. Sokat csiszoltak a WoT-on is az utóbbi 1 évben az tény, de én először a multicore támogatást erőltetném, nem a HD"ready" pakkot. Csúnya a fű/fa meg a talaj a CBT-ben? Szerintem várjuk meg, hogy ne béta legyen, mert randa textúrákkal bizony találkozni, amúgy meg külön pirospont az interaktív fűért, ami meghajlik a kemény vasak alatt.
    Én elismerem a WoT-ot mint e-sport, hisz ahogy írtad pont a nevetséges játékmechanikai rendszere teszi egy igen taktikus, és csapatmunkára épülő játékká.
    Viszont ezek a dolgok idegelnek ki sok játékost, többek között engem is, ezért döntöttem majdnem 1 évnyi játék után, hogy abbahagyom, mert már örömet szinte semmit, de rengeteg bosszúságot okoz. Szerencsére a WT-ben megtaláltam a számításaimat, remélem nem kúrják el idővel.
    A tankok kustomizálása nagyon jó ötlet valóban, nekem a legjobban a kopottság állíthatósága tetszik, persze matricákból sincs hiány, nagyon egyedi vasakat lehet készíteni.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák