Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz SoulReaver #10808 üzenetére

    Miért írod, hogy a legénységet kéne tuningolni? Hamar elvesztik az eszméletüket fordulásnál (G-Tolerace + Stamina), vagy egy lövésből szedik ki őket a fülkéből (Vitality)? Egyébként a csapatoknál érdemes rányomni az Expert képzésre. Ezüstbe kerül, viszont 3-at ad minden értékhez. De ha nincs gond a fenti dolgokkal, sokkal többet számít maga a gép fejlesztése, ami valóban javítgatja az irányíthatóságot. És a fegyver fejlesztés sem utolsó, hogy a lehető legtöbb HE shellt tudd magaddat vinni, mert azok a leghatékonyabbak a légi egységek ellen (a legtöbbször ez a Ground Targets golyókat jelenti a nevétől függetlenül).

    A csaták teljesen véletlenszerűek, váltják egymást a ground és a dominancia pályák (utóbbi kevesebb van azért). Én egyáltalán nem foglalkozom a földi egységekkel egyik pályán sem (max egy-egy AA-t szoktam leszedni a légi komfort kedvéért :) ). Fighter vagyok, bomberekre és egyebekre vadászom. Gépe válogatja, hogy mi a megfelelő játékstílus hozzájuk, de egy Bf-fel sem a földet szokták lődözni, hanem nagy és közép magasságokban irtják vele az ellent.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák