Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz KROK640 #13007 üzenetére

    Jobb gépek, de lelőhetők – már ha utoléred őket. :D Ez a pay to win egy enyhe verziója.

    Inkább azzal van gond, hogy a nemzetek egymáshoz képest borzasztóan eltérnek. Felfoghatjuk ezt különböző nehézségi szintnek is. Ha szereted a kihívásokat, akkor repülj brittel! :) Ha pedig szeretsz nyerni, menjél németekkel. Én, amióta írtam, hogy a Ta 152 C-3-mal repülgetek, még egyszer sem veszítettem, a legutolsó kör alatt pl. 4 gépet lőttem. Nyugodtan neki lehet menni bárkinek vele szemből, és a bombázók sem igazán tudják leszedni, míg kettészelem őket. Prémiumok miatt nem szívom a fogam, mert ugyanúgy lekúrom őket, az A-26C-ket is lecsipegetem.

    Jót tett ez a múltkori ötletem, hogy szándékosan azt repülöm, amivel eleve jók a nyerési százalékaim. Szerintem nem sok jó gép van a játékban, azokat kell megtalálni. A prémiumosoknál ez egyértelmű, de a free felhozatalban is van pár jó. Ezeket abban a hsz-ben nagyjából ki is emeltem reál viszonylatban. Árkád alapján pedig még mindig nincs értelme ítélni, mert az továbbra is egy hulladék játékmód.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák