Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHaooSS

    őstag

    válasz BoB #3218 üzenetére

    Hát igen... nem tudom mit gondolnak azzal, hogy RB-be meg SB-be ilyet raknak..

    A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

  • PAtr0n

    addikt

    válasz BoB #3218 üzenetére

    Igen, abszolút a játékoson kéne múlnia hogy mit vesz észre egy bokor mögött. Na most pont azt a faktort gyengítik a játékban ami a játékos skill-én múlott. Hogy eldöntsd lősz e egy bokorra, mert gyanús, vagy sem. Persze, közelről most is ez lesz a helyzet szerintem, de messziről majd bámulunk egy vékonyka bokrot, ami mögött lehet ott lapul valami.

    Így is problémás az engine, nem tudom az a Dagor 4.0 javul e ilyen téren, a ghost tank effektus még mindig nagyon játszik. Tegnap néztem PhlyDaily videóját, tessék megnézni az első 20 másodpercet ;]

    Sokszor van az is, hogy repülve először még látom, hogy melyik tankot kéne kidobni (tank SB meccs), ráhúzom a gépet, erre eltűnik. A pilótafülkéből nézelődve sokszor van ez a hatás.

    AB módban kéne hagyni valóban ezt az új spot rendszert, még mindig ott játszanak a legtöbben, élvezzék ők, de RB-hez meg SB-hez nem kéne nyúlni, szarok a jobb eredmény érdekében grafikabutítgató emberekre, úgyis szeretem a kihívásokat. De ez így szopatás lesz.

    CHaooSS:
    Lassan én is ott tartok, hogy kezdem az orosz bandát, mert a T5 nagyon nem gyerebe németekkel. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák