Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Malibutomi #3703 üzenetére

    Legyél WehrAbo, most megéri, nagyon adja a németekkel egy ideje. :D
    IS2-k pukkannak mindentől, T-44-ek bénulnak egy lövéstől, T-54-ek nem pattintanak szinte már semmit, T-34-ek meg hát, melyik mit bír ki, de általában 2 lövéstől fekszenek.
    Ellenben a Tigris annyit pattint amennyi elvárt, a Párducok tornya végre nem nyeli a lövést bárhonnan, bármilyen szögből, és nem feltétlen döglik bele a crew 1 lövésbe, múltkor Pz IV G-vel mentem, azzal mondjuk régen sem volt nagy baj, de most 3-4 kill RB-ben.
    Buzi amúgy ez a Gazsi, lesz itt még nemulass, most a németeknek adja, de figyeld meg lesz olyan is majd amikor majd az angoloknak fogja. Anno amikor USA-t betették a GF-be, rühelltem őket németként, a Shermanok mindent pattintottak, ellenben ha véletlenül átlőtted, kellett még belé 5 hogy kipusztuljon. Amikor egy tetves Jumbot megláttam menekültem a Tigrissel (szégyen), mert tudtam hogy b*ssza belőni.
    Most ez az időszak van. Angolok még szarok, oroszok most szarok, USA olyan amilyen, németek überek.
    De valahogy szerintem így van rendjén a német ág, az viszont túlzás hogy az oroszok ennyire döglenek most.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák