Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ManY

    senior tag

    Sziasztok
    Egy asus rt-n66u ra tettem merlin firmwaret és arról indítottam openvpn t és pptp szervert is

    openvpn nél valamiért nem látom a router mögöti windowsos megosztott mappákat

    pptp esetén meg kb 2/2 mbit/secre korlátozódik a kapcsolat

    kérdésem az lenne hogy
    hogy lehetne openvpn en keresztül látni ottani helyi hálózatot is

    vagy pedig hogy lehetne feltúrbózni a pptp sebességét

    természetesen az openvpn lenne a legjobb megoldás vagy legalábbis számomra a legszimpatikusabb
    de ha nincs más megfelel a pptp is

    a fő hiba jelenség hogy miután felkapcsolódnak a hálózatra egy másik firebirdös gépen futó megosztott mappába írna valami számlázó szerű progi. egyébként sem gyors program...
    de így most kb 2 és fél perc mire elindul... ezalatt csak karikázik a homokóra sql felirattal
    (szerintem ez a vpn alacsony sebességének köszönhető mert localhoston sokkal gyorsabban eléri)

    Előre is köszönöm a segítséget
    Haveormnak életet mente :) a szoftvert üzemeltető cég lekapcsolta a tarhelyeit "felhő szolgáltatást" mondván hogy nincs rá kereslet és midnenki oldja meg maga
    először megoldottam nekik hogy localhoston működjön a progi. De most jöttek rá hogy mégis kintről is elszeretnék érni.
    A szoftver szigorba firebird 2.5 öt kér. Afelett error al végzi és a hibaüzenetre rákeresve azt ajánlották hogy váltsak vissza 2.5 re. Fórumozás után azt találtam hogy a távoli szerverre mentés firebirdnél nem túl jó és a vpn t ajánlották helyette... és most itt vagyok :)

Új hozzászólás Aktív témák