Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pittbaba

    aktív tag

    Sziasztok! Már három napja küszködök, remélem tudtok segíteni, mert kettétöröm a telefonomat...

    Samsung Galaxy S4, Android 5.0
    Akármilyen klienssel, akármelyik szerverhez kapcsolódok elmegy a net a telefonról. A forward route segítségével beállítom Pl hamachinál a 25.0.0.0/8 szubnetet. Ekkor netem van, de csak ha IP címeket írok be DNS nem megy. Megadom a google 8.8.8.8-at akkor sem működik, nem tudja visszafejteni a domain alapján a célt.
    Próbáltam VPS-emre PPTP-vel, és próbáltam hamachival. A Hamachi még feltelepítendő csomagot is ad, minden CRT a helyén, fel is kapja, csatlakozik, mindent pontosan úgy csinálok, ahogy a weblapjukon látható, mégsem megy a DNS visszafejtés. 8.8.8.8-at ráadásul felcsatlakozva tudom pingelni is rendesen.
    Bejártam kb 15 000 fórumot, kipróbáltam minden féle klienst, de egyszerűen nincs megoldás. Rohadtul tudnom kellene kommunikálnom az irodámmal, a guta majd megüt, hogy nem sikerül.

    Ugyanitt ugyanekkor megkérdezem: Legegyszerűbb megoldás arra, hogy az irodámban van router mögött egy hálózatban egy windows PC és egy DVR a kamera rendszernek, és szeretném a DVR-t elérni? Nagyon beteg portokat kell nyitogatni, valamiért persze a TENDA router nem hajlandó átengedni az adminban hibátlanul megnyitott portokat (nem első századik alkalommal csinálom már életemben....), meg egyébként is a VPN lenne erre a tökéletes megoldás.
    Szóval leggyorsabb legbeváltabb megoldás arra, hogy közvetlenül bárhol is vagyok a világon össze tudjak kapcsolódni egy hálóba:
    Home PC
    Mobiltelefon (wifin, 3g-n akárhol is van)
    Office PC
    Office DVR

    Epekedve várom a tanácsaitokat! :) :R :R

    PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

Új hozzászólás Aktív témák