Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Den #11 üzenetére

    már elég régóta olvasgatom az indexes cikkeket, és ebben egyetértünk:
    MINDENT LEHÚZNAK.
    mindent
    talán 1 vagy 2 cikket olvastam, amelyben nem húzták totálisan le azt amit elemezgettek a nagy ''szakértelmükkel''.
    Persze sok mindenben sokszor igazuk volt, de azért észer kéne venni a jó dolgokat is.
    A legjobban persze az nem tetszik, hogy az objektivitásnak még a csírája is hiányzik minden egyes írásukból. (persze ez még mindig jobb, mintha színlelt objektivitással, de elfogultan irogatnának).
    A szakértelmükről: 0 // NULLA
    igen gyakran megpróbálnak szakérteni olyan dolgokban, amihez közük sincs.
    lehet az sport, távközlés, oktatás, vallás stb
    persze a tömeg az eszi ezt a stílust, mert ugye olyan könnyen rágható, érdekes, és mindenki szereti a kárörömöt, a cinizmust...// najó, vannak kivételek :B
    ezt ők is tudják, és rendesen meg is lovagolják.

    ehh, na befelyezem, biztos vagyok benne, hogy sokan tudják, miről van szó...

    ps:
    jó lenne az index egy üde színfoltnak, ha nem az egyik legnagyobb hazai online hírforrás lenne. De mint a talán legnagyobb netes ''napimagazinnak'' VANNAK (kellene, hogy legyenek) bizonyos kötelezettségeik a korrekt tájékoztatás terén,
    ilyen olvasószám mellett, egyszerűen nem fér bele, hogy hülyeségeket irogassanak, magukat komolynak eladva.

    A koncertről:
    Csak a Stingen voltam. Kibaszott nagy tömeg volt. Olyan emberek is elmentek koncertre (kb 200000en :) ) , akiknek egyébként eszébe sem jutna, és 100Ft-t sem adnának azért, hogy bármilyen (akár a kedvncüket lagzi lajcsit) bandát lássanak. Ezek az emberek foglaltak a helyet, majd miután 10 perc után rájöttek, hogy ez nem nekik való elindultak kifelé. (na itt kell elképzelni, hogy milyen az amikor 1/2M ember zsúfolódik össze, 200K kitalalja, hogy ő most kimegy, és kintről tolakszik be még 150K ember)
    emiatt szerintem élvezhetetlen volt az amúgy jó (kinek mi az ízlése, de mindenképpen minőségi) zene.
    A kivetítők szarul voltak felállítva, az tény.
    Az index egyik nagy kifogása: hogy slágeresített (populáris) számokat nyomtak.
    IGEN, AZÉRT MERT EZT VÁRTÁK TŐLÜK, EZÉRT HÍVTÁK ŐKET.
    Mert olyan zenekar kellett ami elismert, sokan ismerik, és nem rétegzenét játszik, hanem mindenki tudja élvezni a zenéjét. ha hardrockot nyomtak volna, akkor az indexnek az lett volna a baja, hogy nem volt elég populáris :(


    [Szerkesztve]

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz faster #32 üzenetére

    persze.
    bárkit el tudott volna hívni a Deutsche T. (gondolom senki nem gondolja komolyan, hogy a néhai westel intézte a bulit)
    de egy olyan zenekar kellett ami:
    - ismert, vagyis régóta fennáll, sok ismert száma van, amit már 100X hallottál rádioban
    - elismert
    - külföldi
    - nem rétegzenét játszik
    - hajlandó eljönni emberi mennyiségű pénzért
    - /és lehetőleg már kipróbált MOn (DT nem bíz semmit a véletlenre)/

    és ezzel a szűréssel már ott vagyunk, hogy nagyon kevés zenekar jöhet számításba...

    Villamoson egy nem túl értelmiségi kinézetű ember azt mondta koncert után:
    Ez a sting engem egyáltalán nem érdekelt, nem is tudom mit esznek ezen anyira, de a oláh 'bolyát megnéztem volna, állítólag az nagyon jól énekel.. :))
    na ennyit a megjelent emberek 30% áról :)

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz launcser #33 üzenetére

    Esetleg annyit megtehettek volna, hogy felmérik:
    A felvonuilási tér maximális befogadóképessége mondjuk 300K, és összessen ennyi embert engedünk be. ekkor nem fogják egymást eltaposni az emberek.
    Láttam pár 160 körüli csajt, szerintem fulladtak és féltek

Új hozzászólás Aktív témák