Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz sipi25 #334 üzenetére

    Igen, tudom, hogy raktál rá. Te viszont tudod, hogy miniPC -ben eléggé otthon vagyok. A legújabb AML S802 -es SOC -ot nem ismerem, de RK3066 -ban és 3188 -ban nem találsz olyan kütyüt, aminek nem USB -s az ethernete. Igen, tudom, hogy léteznek dobozosak (CS918, K-R42, T-R42, stb) RJ45 kimentettel. De ezek is USB -sek, csak integrálva van az adapter. Ha megnézed egy ilyennek a panelját, akkor az RJ45 mögött meg fogod találni az adaptert, amire szerencsés esetben az van írva, hogy AX88772. Vagyis ugyanaz a chip, mint a MEGFELELŐ, külső adapterben. De mint írtam, én nem csak lemezképből telepítettem a Picuntut, hanem olyan telepítéssel is, ami netről szedi le a hozzávalókat. Ehhez pontosan egy ilyen adaptert használtam. Én nem használok PC -t. Ezt a hsz -t is miniPC -n írom és ugyanilyen adapterrel vagyok hálóra kötve. De ha még ez sem meggyőző, hogy nálad azzal az RD9700 -zal volt a gond (ami egyébkét teljesen ismert probléma, a dmesg -ből is világosan kiolvasható, hogy csak usb1.1 -en kommunikál), akkor itt egy fájlmásolás tesztem egy MK808 -al.
    Ami a Picuntut illeti, az még egy régebbi verzió volt, ráadásul dual bootos. Amit most letöltöttem, az annyiban más, hogy nem kell semmilyen előkészület (pl. recoverybe flashelni a Linux kernelt) és nem minden esetben az Android bootol először, mivel nincs Android.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák