Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz jones965 #3624 üzenetére

    Üdv! Hatalmas respect, ezért a munkádért és azért, hogy valamihez ilyen mélységekig értesz! Átnézem még otthon a képeket, mert most teló....

    Nekem ezek a slim, dual, tripla stb nem sokat mondanak még, de megnéztem az aquatuning oldalt, találtam ittenit is, szóval majd átböngészem alaposan. Szerinted a felsö radi rögzítése probléma lesz nálam is, vagy csak azzal a radiátorral nem voltak kompatibilisek a lyukak? Mert ha szét kell furkálnom a házat, úgymond nem gond de így teljesen szüzen nem biztos hogy lesz elég önbizalmam hozzá. :)
    Nem fogom használni az alsó winyó dokkot, szóval érdemes már elöre berakni a radiátor konzolt vagy nem fog akadályozni semmi a késöbbi berakásban?
    Ahogy láttam te is telepakoltad a radikat ventikkel, ezzel gyakorlatilag hangban ugyan ott van az ember mint vízhütés nélkül nem? Tehát nem hangtalan a vízrendszer sem? Azt olvastam hogy a pumpának van némi morgása, de az lecsökkenthetö a gumitalpakkal, viszont a ventik zúgnak mégha csak a levegö áramlását is lehet hallani.
    Tehát egy radi csak a procinak és egy nagyobb a két vga-nak ha jól értettem. A feltöltésröl, leengedésröl lehet valami részletesebbet olvasni?

    Köszönöm!

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák