Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz MrM94 #28792 üzenetére

    Én arra akartam rámutatni, hogy ez a pumpa nagyon gyenge, ezt célszerű fullon járatni ahhoz hogy valamit érjen. Nem megbántani akarlak, csak a tisztánlátás végett írom. Ha mindenáron szabályozni akarsz ;] , akkor cseréld le egy DDC-re viszont ott már csak a 10W-os köthető a CPU fan csatira. Az alaplapi venticsati nagyon könnyen kinyírható, de pl megoldható úgy is, hogy a tápot külön adod a fogyasztónak.

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #28792 üzenetére

    A nagytesója indul és üzemel 5 V-on, elvileg a Tiédnek is valahol akörül kellene. Ventiszabályzóra felesleges tenni szerintem, mert a szivattyú teljesítményt kár variálni, jobb a ventikkel játszani. Nem gyenge az, ha normálisak a blokkok, akkor tolja rendesen és felesleges neki a 12 V, vegyél inkább a fentebb linkelt step down converter-t, és teszteld 7-9 V körül.

    Supr@: sajna az én deszkám sem tud mindenhol V szabályozást, van csati ami csak PWM

    Joshi: "ez a pumpa nagyon gyenge, ezt célszerű fullon járatni ahhoz hogy valamit érjen." ne kezdjed megint, az ilyen hasból vett, ám tényként közölt megállapításokért kaptál már párszor. Miért ne lenne elég? Miért lenne gyenge? Akkor az ilyen 4,5 W-os szivattyúkkal mi van? Vagy a 8 W-os nagyobbikkal? 12 V-on széttolja a világból a vizet. Komplett családi házakat lehet fűteni 25 W-os keringetővel.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák