Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4D4M

    aktív tag

    válasz towerpc #6850 üzenetére

    A lényeg a tágulási tartály kizárása lenne, de az is elég rendhagyó, hogy a kazánt nem lehet kizárni. Belenéztem a manualjába, de nemhogy tágulási tartály avatatlan elzárójáról nem találtam semmit, de még a tágulási tartályról sem, így nem tudom mi van, vagy mi nincs benne.
    Sajnos nincs más választásod, mint elengedni a nyomást a kazánból és karbantartás után visszatölteni a csappal. Praktikusan az iszapleválasztón keresztül is kiengedheted, ha van benne mágnes, akkor azt kivéve.
    De nyugodtan visszahívhatnád a rendszer elkövetőjét is, hogy betegyen néhány elzárót (:

    #6851 kiir:
    Ismerem a projektet (:

    #6852 MM:
    Én nem beszélek le senkit ezekről a minden név alatt tömegesen behozott midea cuccokról. Nagyjából elműködnek, csak akkor van probléma, amikor valamilyen support kellene, mert az nagyon gyér idehaza(egyszer majd biztos elavul ez az információm), akármilyen márkanév alatt is fut ugyanaz. A normális klímaszerelők meg általában nem hajlandóak hozzányúlni.

    #6854 pjen:
    simán megsaccólja
    ~
    Igen, lehetne ez az ország mottója is (pont így írva). Többekközt ezért is tartunk itt GDP-ben.

    [ Szerkesztve ]

    ...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

Új hozzászólás Aktív témák