Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Amazift gts2e órám van. Még 30ért vettem 2-3 éve. Igazából még mindig simán bír egy hetet és mindent jól csinál. Párszor teszteltem az alváskövetést nálam az esti felkelést másodpercre pontosan érzékelte csak az zavart hogy veleszámolta az esti utolso 1-2 órát is amikor mozdulatlan filmeztem. De igazából ezt csinálja a samsung is meg ahogy olvastam a garmin is fél millioért. Biciklizésnél jól követ le mindent ha megfeleően van rögzitva a karon. Egyedül úszásnál zavar hogy pl 2 ezer méteren uszodában valamikor 100-150 métert elszámol és mindig lefele nem pluszba. De gondolom ez azért van mert szerencsétlen ne tudja lekövetni hogy vegyest uszok de a sima mell uszást jól érzékeli szerintem a gyors uszással van bajba. Igazából együtt tudok ezzel élni. Eddig vártam a samsung orákat de nem lesz pro modell idén úgy néz ki. Garmin buta drágán és hobbi sportoloként és úgy hogy nem futok engem nem izgat a rengeteg funkcio. Ráadásul ahoz is karpánt meg mellkaspánt kell hogy rendes adatot kapj nem elég megvenni a fél millios orát ami ráadásul puritán beltérrel és kevés okosora funkcioval rendelkezik. Ez az amazift kiváncsivá tett. Ha nem lesz galaxy 6 pro akkor sanszos egy ilyen is de majd elválik.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák