Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    mennéztem keresőbe ''virus'', meg ''vírus'' szóra is, ilyentet téma még nem volt... szal kinek milyen mega-vrutál 0-ik tipusú találkozása volt a férgekvel, virusokval meg trójai falovakval.... CIH...?

    csak azé, mer nekem mindig monták virus igy+ug, ... montam ÁÁÁÁÁ nálam? virus? SOHA .... asztán attam egy havernak egy progit.... rá 2 hétre irja hogy formáznia kellett a vinyót.... szétnézem a házam táján, a 60 G-s vinyó hemzsegett a CIH-től.... asziszem szerencsém volt, mer a CIH eléggé kegyetlen... asszem ez tudja megcsinálni, hogy a HDD -t leállítja, és a fejet kivezérli a leszállópályáról az adatterület fölé, és ahogy csökken a fordulat, a légpárna fogyik, a fej meg végigszánt mindent mint egy becsapódó böing .... de ezt lehet csak a rég ivinyókkal tutta megcsinálni.... meg leirhatná akik tuggyák, hogy melyik virus mit csinál csak a szaftosabbakat :) ... amugy a CIH-et asziszem a mai napig nem tuttam teljesen kiirtani, mert volt egy fertözött file, közben az meg bekerült s XP felügylete alá, és akkor nem engette irni, utána meg átvittem másdik rencer alá, ott meg más volt a gyikja ... ehhh -- én és a cih -- :)

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák