Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz #65675776 #31 üzenetére

    A kerozin nem volt jó szó. A német fénymásolaton természetesen üzemanyag szerepelt. Tulajdonképpen akkoriban a kor színvonalához képest csúcstechnológia volt. Az alu tartóelemek szerkezete különösen.
    A mai kompozit anyagokkal, mylar, kevlár, szilikon...és modern erőátvitellel, vezérléssel, egy hasonló nagyságrendű befektetéssel biztosan látványosabb eredményt lehetne elérni, mint a hindenburg-szerű 70 éves technológia másolása.
    Hihetetlen, hogy az eredeti 50gr/m2-es értékről 15gr/m2 értékre fogyasztották az impregnált gáztároló zsákok anyag vastagságát. (Az átlag irodai papír 80gr/m2) De persze ezt nem neked mondom, hiszen a 7. tizedesig pontosan ismered a konkrét számokat.

    Azért kíváncsi lennék egy szállítási szakember véleményére. Élne-e a lehetőséggel, hogy egy 180t turbinát a gyár melletti gyöpről az erőmű melletti gyöpre, ne adj isten belógatja a helyére, odateszi valami, ahhoz a procedúrához képest mondjuk, mint ami az airbusz összeszerelésének filmjén volt látható például.

    Utaztam már vonaton és pedáloztam kézmosás közben (ha volt benne víz), de a szerelvény boltban nem láttam ilyen terméket 20E forint alatt és ahhoz is több kiegészítő kell.

    A stabil, repülőképes habanyag felhasználásában rejlő lehetőség szerintem nem elhanyagolható. Pédául.... -repülő tejszínhab, :D

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák