Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz eami #5013 üzenetére

    Én máshonnan közelítem meg ezt a dolgot, nem érdekel az adathalászat, a minap kipattant manipulációs botrány és a többi hasonló dolog.
    Csupán nem akarom, hogy idegenek vagy az életben egyszer látott ismerősök posztjait kelljen olvasnom...hogy mikor kábelezett reggel és hasonló f@szságokat.
    Ez nem hiányzik nekem.
    Persze erre joggal mondhatná akárki, hogy le kell tiltani az ilyeneket. De akkor mi értelme az egésznek???
    Akinek a kiposztolt dolgaitól nem kapnék agyf@szt, azzal úgyis találkozom nap mint nap, de hétvégén feltétlen.
    Közösségi dolognak itt a ph, azzal beszélek, akivel akarok vagy aki szimpatikus.
    Vagy ott a flickr, ahol képekkel beszél az ember vagy a yt....etc.

    Kezd kicsit ijesztő lenni a dolog. Lassan azt tekintik antiszociálisnak aki nem posztol a fb-on naponta tízszer.
    Sorry az OFF miatt.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • echterion

    nagyúr

    válasz eami #5013 üzenetére

    Sixpak nagyjából leírta a véleményem. Innen olyan túl sok mindent nem tudsz meg rólam. Mint mindenhol, itt is az dönt, hogy a befektetett munka / energia megtérül-e. Maradjunk annyiban, hogy velem kapcsolatban itt nem kapsz annyi infót, ami ezt a megérte kategóriába teszi, míg a fb-t a többség arra használja, hogy kirakja a saját életét az ablakba. Ott minimális befektetéssel annyi adatot tudsz összeszedni sok emberről, amivel már lehet kezdeni dolgokat. Mint fentebb írtam is, én is használom a fb-t ilyen célokra, csak nem a saját adataimmal.
    Off vége részemről is.

    **********

Új hozzászólás Aktív témák