Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • teszt345

    tag

    Sziasztok!

    Disney+-nál ütköztem olyan problémába, hogy sorozatnál a kibontás látszólag sikerül (igaz, csak a CLI ablakban fut végig, nekem nem ad be grafikus felületet (vagy az már nincs is?)), de aztán kiválasztva egy-egy rész linkjét, hiányolja at auth.txt-t:

    FileNotFoundError: [Errno 2] No such file or directory: '.\\Downloads\\episode\\auth.txt'

    Utána közvetlenül pedig ezt produkálja:

    During handling of the above exception, another exception occurred:
    Traceback (most recent call last):
    File "C:\Users\xx\AppData\Local\Programs\Python\Python39\lib\tkinter\__init__.py", line 1885, in __call__
    return self.func(*args)
    File "D:\APPS\DRM-decrypt python\start_DRM_decrypt.py", line 12940, in disneyplus720
    subprocess.run(['C:\\Program Files\\Mozilla Firefox\\firefox.exe', '-height', '800', '-width', '800', link_all1, '-MOZ_LOG=rotate:800,nsHttp:20,cache2:20,nsSocketTransport:20,nsHostResolver:20,cookie:20', '-MOZ_LOG_FILE=drmfiles\\programok\\firefox-log\\log.txt'])
    File "C:\Users\xx\AppData\Local\Programs\Python\Python39\lib\subprocess.py", line 501, in run
    with Popen(*popenargs, **kwargs) as process:
    File "C:\Users\xx\AppData\Local\Programs\Python\Python39\lib\subprocess.py", line 947, in __init__
    self._execute_child(args, executable, preexec_fn, close_fds,
    File "C:\Users\xx\AppData\Local\Programs\Python\Python39\lib\subprocess.py", line 1416, in _execute_child
    hp, ht, pid, tid = _winapi.CreateProcess(executable, args,
    FileNotFoundError: [WinError 2] A rendszer nem találja a megadott fájlt

    DRM-decrypt v2.3.3 -t is letöltöttem , Python 3.10-et leszedtem, visszatettem a 3.9-et, lefuttattam természetesen a hianyzo-modulok 01 változat batch fájlt, de nem segített..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák