Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcithu

    csendes tag

    válasz Core2duo6600 #352 üzenetére

    Köszönöm!

    A DVD ripperek kezelik az AC3-as hangot ? Igazából ez okoz gondot.
    Próbálkoztam a VirtualDub különböző változataival többek között a v1.8.8 vob és egyéb plugin-os változatával is, kimentve a hangot wav-ba és összerakva kompresszált Mp3-ként az avi videóval, de amikor sikerült valahogy Wav-ot egy darabban előállítani állandóan egy hibaüzenetet kaptam "No decrompressor ........tag2000". Ez a tag dolog keresgélés után úgy tünik az AC3 Filter leánykori neve, az pedig fenn van a gépemen.
    Még sem működik a dolog, ezért van az a sejtésem hogy VDub AC3-al pluginolt változata és az AC3 Filter nem vesznek egymásról tudomást.
    Egyesek szerint, akiket már kérdezgettem a VDub wav-vá alakítása csak kiterjesztés cserét jelent és ezért nem megy a dolog. Ez igaz?
    Összeszedem az ajánlott progikat és próbálkozok velük, bár gondoltam rá hogy teszek még egy kísérletet az egyes vobokból kinyert wav-vá "alakított" darabok valamilyen progival történnő összerakására (bár nem ismerek ilyeneket, ajánlhatnál ha ismersz valamilyent), majd a szokásos módon külső hangforrásként beetetném VDub- bal.
    Mindenesetre ha a ripperek célszerszámok inkább azokat preferálom.

Új hozzászólás Aktív témák