Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zoley[HUN]

    tag

    Medve felebred a teli almabol, es nagyon ''kanosnak'' erzi magat. Igy hat ugy gondolja, hogy az elso utjaba kerulo allatot a magaeva teszi. El is indul az erdobe, es talalkozik a sundisznoval. Suni mikor meglatja mar gyorsan osszekuprodik. Medve megfogja, nezegeti, majd megkerdezi:
    -Neked meg hol a pin@d?
    -Az nekem nincs!
    -Mivel mondtad?

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    ket finn beszelget:
    -milyen volt a nyarad?
    -nem emlekszem, mindket nap segg reszeg voltam.

    -tanar ur, csokoljon meg!
    -nem lehet, mar az sem teljesen szabalyos, hogy itt dugunk a tanari asztalon!

    masodik vh-ban a japan legiero parancsnoka behivja a legtehetsegesebb pilotajat, es igy szol hozza:
    -maga lesz az elso kamikaze pilotank!
    -ertem!
    -megkapja a legiero leggyorsabb es legjobb vadaszgepet!
    -ertem!
    -felrepul 8000 meter magasra, majd a tuzvedelmi agyuk tuzet kikerulve nekimegy az amerikaiak vezerhajojanak, es elsullyeszti azt!
    -ertem!
    -nos katona, van kerdese?
    -igen uram, lenne egy!
    -mondja nyugodtan!
    -te teljesen meghulyultel b@zmeg?

    jarokelot megallitanak az utcan:
    -elnezest megmondana hogyan jutok el a postara?
    -kocsival van?
    -nem.
    -akkor gyalog!

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    Janos bacsi UFO-t latott, tolonganak a riporterek, hogy tobbet tudjanak meg az uforol, de Janos bacsi nem akar beszelni, mondvan nincs eleg nagy szokincse ahhoz, hogy a mediaban szerepeljen. Am a riporterek unszolasara beadja a derekat , es hozzalat:
    -Hat az ugy voot, hogy este szantok kunn a barazdaba', kurva sotet vuuut. Oszt egyszor csak huuuuu. Mi a pics@? Oszt megint kurv@ sotet lott!

    kissrac megbukik 3 tantargybol, viszi haza a bizonyitvanyat. lelkiekben teljesen rahangolodott mar a leszurasra, es a veresre. megmutatja az apjanak a bizonyitvanyat, mire az szo nelkul hoz egy uveg whiskyt, es egy nagyon jo szivart. srac teljesen meglepodik, elkezdi vedelni a whiskyt, nagyban szivarozik, mire az apja hoz egy kemeny szexlapot is a legfullosabb nokkel. srac elkezdi nezegetni, majd igy szol:
    -es apu, kik dugjak ezek a noket?
    -hat a jo tanulok, vazzeg!

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    Egy házaspár a 25. házassági évfordulójára készül. Az asszony gondolkodik, hogy mivel lepje meg férjét, aki rajong Brigitte Bardot iránt. Nincs könnyû helyzetben, ugyanis az embernek már szinte minden ereklyéje megvan az imádott sztárról: képek, filmek, BB személyes tárgyai stb. Így gondol egyet, és elmegy egy tetoválószalonba. Megkéri a mestert, hogy tetováljon a feneke két oldalára egy-egy nagy B betût. Elkészül a mû. A nõ hazasiet, és nagy izgalommal, egy szál hálóingben várja a férjét. A pasi megérkezik.
    - Gyere drágám, óriási meglepetésem van a számodra! - és behívja az embert a hálószobába. Ledobja magáról a hálóinget, megfordul és terpeszállásban jó mélyre elõrehajol, hadd lássa a férfi az ''ajándék''-ot. A férj nézi, nézi, méregeti, majd csodálkozó arccal kérdõre vonja az asszonyt:
    - Te, de ki az a B O B?!

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    - Gyerekek! Holnap jön egy tanfelügyelô bácsi és kérdezni fog tôletek. Most teszek
    veletek egy próbát. Pistike! Neked mi a kedvenc állatod?
    - Kutya!
    - Miért?
    - Mert szép nagy a füle!
    - És miért olyan szép nagy?
    - Mert Darlingot eszik!
    - Ügyes! És neked, Juliska? Mi a kedvenc állatod?
    - Cica!
    - Miért?
    - Mert szép, fényes szôre van!
    - Miért fényes a szôre?
    - Mert mindig kikefélem!
    - Ügyes! És neked mi a kedvenc állatod, Móricka?
    - Lepényhal!
    - Miért?
    - Mert olyan szép lapos!
    - És mitôl olyan lapos?
    - Mert megkúrta a bálna!
    - Ejnye, Móricka! Nem szabad ilyet mondani! Találj ki valami mást.
    Másnap reggel.
    - Sziasztok, gyerekek! Én vagyok a tanfelügyelô bácsi és most kérdezek
    tôletek.
    Mórickára kerül a sor. A tanárnô tiszta ideg.
    - És neked mi a kedvenc állatod?
    - A béka! - feleli Móricka.
    A tanítónô szívérôl leesik a kô.
    - És miért szereted a békát?
    - Mert olyan szép, nagy gülü szeme van!
    - És miért van olyan szép, nagy gülü szeme?
    - Mert látta, ahogy a bálna megkúrta a lepényhalat!

    Már csak Zolika maradt az óvodában. Az óvó néni ideges, majd mondja a gyereknek, hogy kezdjen öltözni. Zolika felveszi a ruháit, majd odafordul :
    - Segítesz felhúzni a csizmámat?
    - Persze, Zolika, ülj le!
    Az óvó néni próbálja felhúzni a gyerekre a csizmát, de sehogy sem megy. Végül nagy nehezen ráerôszakolja.
    - Óvó néni! Ez a csizma fordítva van rajtam!
    Óvó néni lerángatja, kezdi az egészet elölrôl. Valahogy csak sikerül újra.
    - Óvó néni! Ez a csizma nem az enyém!
    Óvó néni már nagyon ideges, lerántja a csizmát a gyerek lábáról.
    - Akkor melyikben jöttél reggel?
    - Hát ebben!
    - De akkor miért nem a tiéd?
    - Mert a bátyámé, csak ô kinôtte!
    Az óvó néni már sík ideg. Visszahúzza újból a csizmát, és megszólal:
    - Zolika, hol a kesztyûd meg a sapkád?
    - Hát a csizmámban…

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    Egy nô az állatkereskedésben valami ajándékot venne a férjének, de mindent túl drágának talál. Ezt elpanaszolja
    az eladónônek.
    - Nos, semmi gond. Van hátul a raktárban egy különleges békám. Csak 50 dollárért.
    - Nem túl sok az egy békáért?
    - Szerintem megéri az árát. Arra lett betanítva, hogy orális szexet tudjon végezni.
    A nô megdöbben, ám mivel a férjének ez az egyik kedvence, ô meg nem rajong érte, úgy gondolja, jó befektetés lesz. Megveszi, hazaviszi. Este átadja és elmagyarázza a béka különleges értékét. A férj kétkedik, de megígéri, hogy kipróbálja. Aztán a nô az éjszaka közepén arra ébred, hogy a konyhából edénycsörgés hallatszik.
    Kitámolyog. Látja, hogy a béka és a férfi lábasokat szed elô, és szakácskönyvet lapoz.
    - Mi a fenét csináltok itt ti ketten? - kérdezi.
    Mire a férj:
    - Ha meg tudom tanítani fôzni, ki vagy rúgva!!!

    Két sperma beszélget:
    – Te látsz itt petesejtet?
    – Nem.
    – Akkor ez szopás…

    Dr. Hegyi magába roskadva ül a székében és két hang motoszkál a fejében. Az egyik azt mondja: „Ne hibáztasd magad, nem te vagy az elsô orvos, aki lefeküdt a betegével. Nem bûn ez fiatalon és függetlenül…” Míg a másik kegyetlenül zökkenti vissza a valóságba: „De Hegyi! Te állatorvos vagy, baze’!”.

    Egy olasz a kisfiával bemegy a kalaposhoz és nagyhangon így fordul az eladóhoz:
    - Adjon egy kalapot Luiginak erre a bazi nagy fejére! - és azzal jól fejbeveri szegény gyereket. Az eladó hoz egy kalapot. A gyerek felpróbálja, de kicsi neki, így apja megint kiabál:
    - Nem érti? Egy kalapot akarok Luiginak arra a bazi nagy fejére! - és megint kétszer jól fejbeveri a gyereket. Egy vevô nem bírta megállni és megkérdete, hogy mit vétett szegény Luigi. Erre az olasz:
    - Maga ezt nem érti. Senki sem érti. Tíz évvel ezelôtt beleszerettem egy
    angyalba. Két évig könyörögtem neki, mire hozzám jött feleségül. Gyönyörû
    szôke haj, égszínkék szemek, darázs derék, szûk punci. És akkor - megint
    fejbeveri a gyereket - jött Luigi azzal a bazi nagy fejével...

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz neduddki #125 üzenetére

    jut eszembe en jelenleg kozlekkaros lennek :)

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz neduddki #137 üzenetére

    kipufogo az sajna mar nemigen van tudomasom szerint, de az eddigi szamok itt megvannak: Bővebben: link
    viszont van meg közhír, aminek ugyan semmi koze a kipufogohoz, meg nem autogepesz, hanem altalanos kozlekes, meg a szinvonala sem az igazi mindig, de van, es a mienk :)

    komohoz elektrobol nem volt szerencsem, csak szamtekbol, ott viszont rengeteg mindenrol vetitett mar :D majd utanakerdezek mit vetit annak aki nala van

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz Avalon #138 üzenetére

    sztem egyezzunk ki ebben:

    két egyetemista elmegy egy kocsma elott :DD

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    Hogyan fogjunk oroszlánt?

    1. A geometriai megoldás: Állítsunk hengerszerű ketrecet a sivatagba!
    A. eset: Az oroszlán a ketrecben van. A megoldás triviális!
    B. eset: Az oroszlán a ketrecen kívül van. Álljunk a ketrecbe, és invertáljuk a falait! Így magunk a ketrecen kívülre kerülünk és eredményképpen az oroszlán a ketrecbe.
    Figyelem! Az utóbbi esetben feltétlenül ügyeljünk arra, hogy ne álljunk a ketrec közepén, mert különben eltűnünk a végtelenben!

    2. A vetítéses módszer: Az általánosság korlátait figyelmen kívül hagyva tegyük fel, hogy a sivatag sík. A síkot egy a ketrecen átmenő egyenesbe vetítjük, majd az egyenest egy ketrecben lévő pontba. Így az oroszlán bekerül a ketrecbe.

    3. A topológiai módszer: Topológiailag az oroszlant tóruszként is felfoghatjuk. Transzformáljuk a sivatagot a négydimenziós térbe. Lehetőség nyílik a sivatag olyan deformálására, melynél a visszatranszformáláskor az oroszlán összecsomózódik a háromdimenziós térben. Ilyenkor magatehetetlen.

    4. A valószínűségelméleti módszer: Ehhez a módszerhez szükséges egy Laplace-kerék, néhány kocka és egy Gauss-harang. A Laplace-kerékkel a sivatagon át furikázva kockákat dobálunk az oroszlán után. Amikor már rohan felénk, a dühtől zihálva, borítsuk rá a Gauss-harangot. Ez alatt 1 valószínűséggel fogságban van.

    5. Newton-féle módszer: A ketrec és az oroszlán a gravitáció miatt vonzzák egymást. A súrlódást elhanyagoljuk. Ily módon az oroszlán előbb-utóbb a ketrecben fog csücsülni.

    6. A Heisenberg-módszer: A mozgó oroszlán helye és sebessége egyszerre nem határozható meg. A sivatagban mozgó oroszlán tehát nem foglalhat el fizikailag értelmes helyet, ezért vadászata szóba sem jöhet. Következésképpen az oroszlánvadászat csak a nyugvó oroszlánokra korlátozódhat. A nyugvó, mozdulatlan oroszlán befogását az olvasóra bízzuk.

    7. A Schrodinger-módszer: Annak a valószínűsége, hogy az oroszlán a ketrecben van, nagyobb, mint nulla. Üljünk le a ketrec elé, és várjunk.

    8. Az Einstein- vagy relativisztikus módszer: Repüljünk közel fénysebességgel a sivatag felett. A relativisztikus hosszkontrakció miatt az oroszlán papírvékonyságú lesz. Vegyük fel, tekerjük össze, és húzzunk rá egy befőttes gumit.

    9. A kísérleti fizikus módszer: Vegyünk egy olyan féligáteresztő membránt, amely csak az oroszlánokat nem ereszti át. Szitáljuk át vele a sivatagot.

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    Egy orosz meg egy amerikai orvos beszélgetnek. Próbálják egymás teljesítményét túllicitálni. Azt mondja az orosz:
    - Kolléga úr, az anyám a kolhozban dolgozott, amikor belefröccsent a szemébe a sav. Lementem a Volgára, kifogtam egy halat, és a szemeit beültettem az anyámnak. Azóta Vlagyivosztokból is felismer.
    - Igen? - mondja az amerikai. - Az öcsém meg a vasútnál dolgozott, amikor levágta mindkét lábát a vonat. Kimentem az erdôbe, lôttem egy zergét, s a lábait beültettem az öcsémnek. Azóta kétszáz métert ugrik helybôl magasba.
    - Persze, persze, és ki látta azt?
    - Az a halszmû k…a anyád!!!

    Egy versenyen a sivatagban elrejtett tevét kell megtalálniuk a versenyzô csapatoknak minél rövidebb idô alatt. Az elsô csapat, egy amerikai 40 fôs banda mûholdakkal, haditechnikával, multimédiás felszereléssel indul neki a keresésnek, és fél óra múlva hozzák is a tevét.
    A második egy szintén amerikai csapat, 20 fô. Elindulnak, majd 20 perc múlva hozzák a tevét. A zsûri csodálkozik:
    - Hát ezt hogy csinálták?
    - Csatárláncot alkottunk, átfésültük a sivatagot, és ami fennakadt, azt elhoztuk - hangzik a válasz.
    - Nagyon jó, gratulálunk.
    A harmadik csapat egy 5 fôbôl álló ukrán kommandós alakulat. Elindulnak, majd 5 perc múlva visszatérnek egy összevert elefánttal.
    A zsûri kedélyesen mosolyog:
    - Maguk nagyon ügyesek, ez a legjobb idô, de van egy kis probléma: ez nem teve, hanem elefánt.
    Mire az elefánt riadtan megszólal:
    Teve vagyok! Teve vagyok!

    Két haver, Tony és Steve túl sokat isznak a helyi bárban, és Steve lehányja a ruháját.
    - Jane meg fog ölni ezért - mondja kétségbeesetten, de Tonynak van egy mentô ötlete.
    - Ide figyelj! Tegyél 20 dollárt az inged zsebébe, és mondd otthon, hogy valaki lehányt, majd adott 20 dollárt
    a tisztításra.
    A remek ötlet után maradnak tovább, és még részegebbek lesznek, végül hazamennek. Ahogy Steve belép a lakásba, Jane azonnal rátámad:
    - Te részeg disznó! Összevissza hánytad magad. Hogy milyen undorító vagy!
    Mire Steve nagy nehezen kinyögi:
    - Na várj csak, ez nem úgy van, ahogy gondolod. Én csak egyet ittam. Egy ismerôsünk nem bírta, és lehányt, de kárpótlásul beletett 20 dollárt az ingem zsebébe.
    Jane belenyúl: - Tényleg. De itt 40 dollár van!!!
    - Ó jaj! Majdnem elfelejtettem, adott még húszat, mert beleszart a gatyámba is!

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz Dilikutya #497 üzenetére

    ez a merga egy zsiruj modell, es meg szalonban sem igen lehet kapni

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz bandiras2 #745 üzenetére

    ha ez ekkora hatasfokkal mukodne, akkor minden olyan kornyezetben ami a testhomersekletnel hidegebb, rohamos fogyasnak indulnal. telen lesovanyodnanak az emberek egy csomot

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz tr00p3r #1957 üzenetére

    11000 USD - bar ezt csak ugy hasrautesszeruen csinaltam, mert hat nincsenek illegalis dolgaim ugye :))

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz Digital #2103 üzenetére

    ''Mögé lopakodik és jól beakaszt neki, aztán futás az erdőbe. De rókáné üldözőbe veszi és a tengerparton már nagyon a nyomában van.'' - nem igazan tudom elkepzelni, h hogyan kerulhet erdo melle tengerpart :F

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz Digital #2110 üzenetére

    de a lost az egy mediterran vagy istentudja milyen kornyeken jatszodik, ahol valoban az erdo mellett van a tengerpart, de ott se roka se nyul nincs :) csak majmok es genkezelt vaddisznok meg jegesmedvek :C

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz erdey_a #2249 üzenetére

    szanalmas

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz Sanya #2295 üzenetére

    le a kalappal

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    illuziok tomege:
    [link]

    [Szerkesztve]

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    ma (penteken) kb delutan egykor jovok haza (bp, fehervari ut), latom utmunkalatok vannak a haz elott, ket palyabol egy lezarva, munkasok iranyitjak a maradek egy savban a forgalmat. am eljott a delutan 3 ora - ?munkaido vege? - es a munkasok leleceltek, a kezi forgalomiranyitas megszunt, lampat meg b@sztak kirakni. embereinknek ez utan nem kellett tul sok hogy talalkozzanak egy szembejovo autoval a meglevo egy savban, es megalljanak egymast bamulva. kb 5 perc alatt mar kesz is volt egy gyonyoru szep dugo, es vagy 20 percen keresztul probaltak egymast meggyozni, hogy melyik sor tolasson vissza.
    gondoltam jobb hijan ide irom mert azert eleg funny volt ennyi toketlent nezni, de eleg szomoru is a munkamoral tekinteteben.... 2006, magyarorszag, europai unio

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz sharpapa #2673 üzenetére

    na a sracok megoldottak a problemat, kiraktak az egyik iranyba egy behajtani tilos tablat... minden elismeresem az illetekesnek :( legkozelebb az ulloi ut lesz egyiranyu talan :D

    [Szerkesztve]

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

  • zoley[HUN]

    tag

    válasz Joco #2933 üzenetére

    az elmult 50 hsz legjobb poenja :)

    ''A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább.''

Aktív témák