Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok,

    Vettem egy sabbat e12 ultra fülest, és lenne pár kérdésem, mert lehet az én hibámból nem ok valami.

    Első kérdésem az lenne, hogy mielőtt elindulna a zene, tehát aktiválódik a hangszóró, elkezd picit sisteregni, ha megállítom a zenét, kb 3 mpig még sistereg a zene leállítása után, majd teljesen elcsendesedik. Ez a bluetooth miatt ilyen, a drágább modellek is ilyenek?

    A füles bluetooth 5.0, sajnos a telóm sem tud többet (samu s10e), de elég furán veszít jelet. Kint vagyok az udvaron a telefon az asztalon, 4 méterre sem állok, de ha egy fa közénk kerül már szakadozik, vagy ha fura mód lehajolok háttal a telónak. Bringán is van hogy 25-30 fölött elkezd szakadozni, de van hogy tökéletesen megy, ugyan azokon a helyzeken, tehát kizárt hogy zavarja valami más.
    Van valami beállítás, amivel javíthatnék a jelvesztéseken? Legalább ha bringán ülök 50cmre van a telefon a derekamnál, akkor menjen már tökéletesen.

    Ha kiveszem a tokból, és automatikusan csatlakozik a bal füleshez csatlakozik, de képes csak a jobbhoz is csatlakozni. Van bármi tipp mitől ilyen kiszámthatatlan a jel? Amúgy jó napokon simán meg 15-20 lépésre is a telótól.

    Utolsó kérdés, szerintem rettentő buta ötlet, hogy a tokban tartva a fülest mindig 100% os töltöttségen van, mivel az akksiknak sosem tesz jót ha nem hagyjuk merülni egy picit sem.
    Erre megoldás ha én nem tartom a tokban állandóan, főleg ha tudom hogy nem fogom használni egy ideig?

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák