Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoroStar86

    aktív tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni! Vásárolni szeretnék egy true wireless fülhallgatót, de a kínálat bőségének zavarában nem tudom, mit válasszak. Fő szempontok:

    - kiváló hangminőség (tudom, ez relatív, lentebb kifejtem)
    - stabil viselet (edzőteremben mindenképp, esetenként futáshoz, kocogáshoz)
    - hatékony zajszűrés (nem muszáj aktív, ha amúgy tűrhető a passzív izoláció – hosszabb járműves utazásokra van másik eszközöm)
    - legalább az enyhe esőt bírja valamilyen szinten
    - aptX HD- vagy LDAC-támogatás (mindkettő nem kötelező, telefonom mindkettőt támogatja)
    - zenei „mindenes” kellene – tech-house, metál, kabaré, filmzenék szimfonikusai, rap, stb.
    - ár: max 250 euro (indokolt esetben 300-350)

    Eddigi tapasztalataim hangminőséget illetően:
    - Xears TD III: ezzel szerettem bele a mobil zenélésbe, akkor is zenét hallgattam, mikor igazából nem is volt kedvem… :)
    - Beyerdynamic DT990 Pro: remek hangminőség, pazar hangtér
    - Oppo PM-3: brutál hangminőség az első 5 percben – aztán a sok basszustól egyre fárasztóbb zenehallgatás, fél óra után szünet kell
    - FiiO EX1: túl éles, idegesítő magasak, szerintem metálra abszolút alkalmatlan, tere közepes, izolációja szinte nulla
    - Sony WH-1000XM3 – a legutóbbi beruházásom, a DT990 Pro óta az első kütyü, amit abszolút nem bántam meg, ez a kettő a referencia számomra

    A fenti eszközöket a következőkkel teszteltem: Samsung Galaxy S, Musiland Monitor Dragon 02, TEAC-301, AudioQuest Dragonfly Carbon.

    Amit eddig néztem: Cambridge Audio Melomania 1, Sony WF-1000XM3, Jabra Elite Active 65t, Sennheiser Momentum True Wireless, Klipsch T5 True Wireless, nagyjából ebben a sorrendben. Az első kettő között vacillálok főleg.

    Másodlagos szempontok az üzemidő és a töltőegység mérete.
    Előre is köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Természetesen várom az egyéb javaslatokat is!
    Mindenkinek szép napot! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák