Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BemAnyó

    senior tag

    válasz Mic ACE #76 üzenetére

    Nekem rs130 asom van, ugyan ennyiért egy hd555 sokkal sokkal szebben szól, talán nem is kén összehasonlítgatnom tényleg nagy a kül (meghallgattam mm ben), de tv -t nézni játszani ez tökéletes, irtó kényelmes, nem nehéz (néha szinte elfelejtem hogy rajtam van), elég a helyére tenni és töltődik, ami azért eléggé elegáns, az aksijával nincs gondom ,fél év alatt nem vettem észre hogy hamarabb merülne (kb fél napot bír töltés nélkül, vagy picit többet), és azért ez is szépen szól, sajnos van egy kis halk sist tényleg, és zavarható is, volt hogy ráállt a szomszéd tv átjátszójára miután kikapcsoltam a gépem :DDD, viszont 3 fekit tud, ilyenkor átkapcs és kész, van benne srs dekódoló, pl civ4 ismeri, egész jópofa, sima steróbol is kikever vlmit de ott persze tünhetnek el csatornák, ha játékra kell akkor ez szerintem igényes/kényelmes megoldás, csak ajánlani tudom, ha audiofil élményekre vágysz akkor hd555 és felfele,

    Mic ACE : a wifi és a bluethooth is 2,4 en megy úgy tudom, ill a wifiböl akad 5, akármennyis is (mármint hálókároly) de az irtó ritka, vlmelyik topikon volt róla szó hogy a Bluetooth-os egeret zavarhatja a wifi, de ez nem volt igazán bizonyított, és nem is jártam utána, ez csak adalék :))

    jah és ami kimaradt, kb 10 méterre mentem az adótól, köztünk volt egy téglafal, nem éreztem jel gyengülést, nem lett zajosabb, sem halkabb, ez nem rossz szerintem :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák