Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katsi

    tag

    JBL E50BT dióhéjban,

    TL;DR: mindenkit lebeszélek róla..

    Előnyök:
    - NAGYON jól szól
    - Minőségi anyagokból van felépítve, már ami kívülről látszik
    - Összehajtogatható - ne tedd
    - Sokáig bírja egy feltöltéssel
    - Tablettal, mobillal, laptoppal könnyedén párosítható

    Hátrányok: (a lista rövid, bár annál kellemetlenebb)
    - Kissé kényelmetlen.. 1 év használat után sem tudtam megszokni, egyszerűen 30 perc után nagyon nyomja az ember fülét. Tervezhettek volna nagyobb Fülpárnákat neki.
    - A töltés nem USB-microUSB kábellel van megoldva
    - és ami a LEGNAGYOBB GOND: megszakad a fejpántban futó kábel!

    Ez a szerencsésebbeknek 1 éven belül, a pechesebbeknek a garanciaidő lejárta után következik be. Ez egy időzített bomba. Amazonon, a JBL oldalán is rengetegen panaszkodnak erre a hibajelenségre. Ha elnémul a jobb oldali hangszóró, szinte garantáltan kábelszakadás áll fenn, ha nincs szerencsénk, akkor a fejpántban. Fejpánt külön nem cserélhető.
    A benne futó két db kábel borzasztó vékony, nem értem, hogy miért nem használnak vastagabb, legalább 3 mm-es kábeleket.
    Gondoltam rá, hogy kicserélem vastagabb, minőségibbre, ha már úgyis gazdasági totálkár, de már a hangszórók házainak szétszerelése sem egyszerű, nagyon masszívan vannak összepattintva a műanyagok. A fejpántig hatágú csillagcsavarhúzó hiányában már nem jutottam el.

    Érdekelne, hogy más BT fejhallgatókkal kapcsolatban is volt-e ilyen problémátok. Ez így sajnos nem ajánlott termék, pedig a hangja tényleg elképesztően részletes.

Új hozzászólás Aktív témák