Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aazimi

    csendes tag

    válasz saril #22023 üzenetére

    Szia, sziasztok!

    Nos igazad van, ha onnan nézzük.
    Én szeretek barkácsolni és ezek a holmik maradtak. Anno a blokkokat is kimarta egy ismerősöm, én forasztottam össze otthon a gázon vagy tíz éve. Az autó radiátort ingyen kaptam öt éve. Volt a kezeim között pár vízhűtés, de amikor ezeket a cuccokat csináltam, még nem volt annyi pénzem, hogy olyan procit vegyek, amit érdemes vízzel hűteni. Mindent meg tudtam oldani léghűtessel is, csak elég nagy ventilátor kell hozzá 😊
    Jelenleg egy 65w-os procin ül ez a hűtés, sűrű a lamella, ez igaz, de simán passzívan is meghűti így 😊
    Szóval ez inkább hóbort, mint tényleges felhasználás. Arra ott van a Dell T3500 hat magos Xeonnal és léghűtessel.
    Ez inkább olyan Mad maxes vagy rat-os projekt. A ház is egy régi cucc, az az igazi vaj színű. Én fújtak át feketére. A radi tömítést lehet megnézem még, csak akkor nem akartam vele többet foglalkozni, ezért ment rá egy kis szilo. Egyébként most nem ereszt, meg azért is raktam kívülre, hogy ne legyen gond akár akkor sem, ha eresztene.
    A szivattyúra leszek kíváncsi, mert az egy ezer forintos darab az e-bayről. Most 12v helyett 5v-ról megy. Így halk is, meg teljesen jó, a teljesítménye is elegendő.
    Helkis, meg van még az a Radeon 8500-as, amire anno tettem egy réz magos proci hűtést?
    Tehetnél ide egy képet, ha még elérhető az a csoda 😁

    [ Szerkesztve ]

    PÜ a biztos

Új hozzászólás Aktív témák