Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz euchi #5892 üzenetére

    Amikor ez történt, még nem volt google. Kb 40 évvel ezelőtt. És akkor még fel sem tünt. Csak egy versengésnek láttam, hogy a tudósok egyre öregebb emberi csontokat hoznak elő.

    Én tanultam méréstechnikát. Ott azt tanultam, hogy amit meg lehet mérni, az hogyan kell. Az idő múlása egy logikus dolog. Az idő nem létezése nem logikus.

    A tudomány legtöbbször egy elméletet állít fel. Ez vagy igaz, és legtöbbször megerősíttik, vagy hamis, és cáfolják.

    Egyébként sok tudós, nagyon okos dolgot adott a világnak, csak voltak kóklerek is, akik hiúságból hamisítottak meg dolgokat. Én csak azt nem értem, hogy időnként mintha versenyeznének, hogy ki talál régebbi fossziliát.
    Egyébként meg nem hiszem, hogy a kóklerek kisebbé tennék a komoly tudósokat.

    Arra azért kíváncsi lennék, hogy a bibliában leírt földkerekséget, héberül milyen szó takar. Egyébként nem jól írtam, mert sokkal korábban is előrefordul a bibliában ez a szó.

    Persze azért a nap is lemegy, tehát az idő mérését ellenőrizni lehet. Nem mindent lehet ellenőrizni sem. Legalább is nekem nagyon megfoghatatlan példul a kormeghatározás. Ez annyira tudományos, hogy halandó ember a közelébe sem mehet.

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák