Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolja58

    aktív tag

    válasz BE4GLE #28362 üzenetére

    Veled kezdem és egyben lesz minden. (tudod bele kell férjek a 7nap/2hszbe)
    1. Szóval én is itt vagyok.
    2. Nem ok nélkül kértem ki a vallás topik archivált és meg nem nyitható részét.
    (tiszteletem annak aki a megnyitást lehetővé tette)
    3. Ha valaki a nyitó topik elejét olvassa csak el, és nem itélkezik előfeltételesen, azaz a vak is látja azt, hogy miért nem akar ebben az egy oldalúan ateista kinyilatkoztatás áradatban mint hívő részt venni.
    4. De. Nem csak a megtett, hanem a meg nem tett cselekedet, úgy mint gondolat-beszéd-tettőlegesség, is bűn.
    Ennyit BE4GLE- nek.
    Én is szeretnék élni a kutatás eredményét megismertetés lehetőségével.
    (meleg szívvel ajánlom MageRGnek, és persze mindenkinek)
    Az alap a megismerés.
    A megismerés vágya a legerősebb vágy az emberben.
    A megismerést az érzékszerveink és az érzékszerveink képességéit kibővítő, ember által alkotott szerszámainkkal végezzük.
    12 érzékszervünk van, 6 fizikai és 6 szellemi-lelki.
    Mindennapjainkban, triviálisan a 6 fizikait használjuk.Ezen alapul a természettudományunk.
    A 6.fizikai érzékszervünk, a tudattalanul (zsigerből) működő, a másik ember én-jének érzékelése.Ez adja a pszichiátria alapját.
    A6 fizikai érzékszervvel csak a születéstől, fogantatástól, a halálig tartó ébrenlét állapotához tartozó dolgok ismerhetők meg.
    A megismerésnek 4 szintje lehetséges az ember számára.
    1. A mindennapi, fizikai érzékszervek által való megismerés.
    2. Imagináció, a fizikai érzékszervek tudományát alapul felhasználva, szellemi-lelki érzékszervek által való megismerés.
    3. Ispiráció, a fizikai érzékszervek tudományát alapul felhasználva, szellemi-lelki érzékszervek által való megismerés.
    4. Intuició, fizikai érzékszervek tudományát alapul felhasználva, szellemi-lelki érzékszervek által való megismerés.
    Bibliával kapcsolatos vonatkoztatás.
    Az Evangéliumok, Márk-Máté-Lukács-János, a mindennapi-imagináció-ispiráció-intuició megismerési útnak a beavató könyvei.
    Más.
    Az ember leegyszerűsitett felépítése, fizikai test, élet(éter) test, asztrál test, én.
    Ahhoz, hogy a fizikai testet(és minden fizikait) minden irányból megismerd, a mindennapi megismerés ad lehetőséget,
    élet test-imagináció(és minden éteritás), asztrál test-inspiráció(és minden asztralitás),
    én--Én-intuició(és minden szellemi, végsőleg Isten).
    Ennyi gondolat ébresztőnek.
    Mégegyszer nyomatékosan kimondom, együttérzésem az ateistáknak, mert én sejtem,
    hogy miből maradnak ki a megismerésük korlátai miatt.
    Szóval együttérzésem, a buddhizmusban megalapozott érzés alapján.

    [ Szerkesztve ]

    Nem több, nem kevesebb, csak a véleményem, nem ítélkezés.

Új hozzászólás Aktív témák