Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BE4GLE

    aktív tag

    válasz MageRG #25571 üzenetére

    Nem értelek. Miért ne csinálhatna valaki egy keresztény, vagy bármilyen egyéb vallású topikot? :F Tekints rá úgy, mint egy templomra. Oda se teszed be a lábad, hogy harcolj a hívőkkel. És a "LEGO klub" topikba se rontasz be, hogy "felnőtt fejjel legózni gyerekes". Nyugodtan csinálhat mindenki olyan topikot, ami nem a harcról szól, hanem olyan dolgokról, amik számára fontosak és megosztaná olyanokkal, akiknek szintén fontos. Az meg tök lényegtelen, hogy mit csinálsz egy anonim fórum Vallás topikjában. Az USA-ban is dunát lehet rekeszteni az ilyen anonim fórumokkal, és az azon belüli hitvitákkal. A társadalmi hatásuk ott is nulla. Ha társadalmi változást szeretnél elérni akkor rossz helyen próbálkozol. És az az érzésem, hogy nem is ez vezérel. Értelmesebbnek látszol annál, hogy ezt ne tudd felfogni ennyi év fórumozás után. ;)

    Redmi Note 9 Pro

  • kymco

    veterán

    válasz MageRG #25571 üzenetére

    Támogatom a véleményed.
    Azt viszont megjegyezném, hogy nem igazodik a korszellemhez, hogy károsnak tartod, hogy mindenki abban higgyen, amiben akar. Amikor ezt én írom le, kapok is eleget, hogy mit avatkozom más magánügyébe.
    De a vitát itt én is meddőnek találtam, ezért passziválódtam. A vita addig volt jó, amíg próbára tette a hitemet, megizzasztott, elgondolkodtatott, segített megismerni mások szemével a világot, a kereszténységet, a hitemet. De egy ponton túl csak ugyanazokat a köröket írtuk le újra és újra... és ez a meddőség már inkább bosszantott, mint épített volna.

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák