Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz MageRG #24601 üzenetére

    "Az érvelés úgy szólt..."
    Nem! Innen indultunk:
    Te: melegjogok
    Én: minoritás
    Te: konszenzus kell
    Én: igen, de ha a többség dönt, a kisebbség így árt
    Te: a kereszténység is minoritás.
    Én: attól függ, pl. hazánkban éppen nem. (ehhez adalék, hogy az általad kritizált kormányunk is keresztény alapokon érvel, ami véletlenszerű, de aktuális)
    Te: ha 1%-os célt megvalósítja a többségi kormány, akkor többségi, kisebbségi?
    Én: a kettő két külön dolog, ne mosd össze...
    Szívesen!

    "Nemrég írtad, le, hogy egy **zi miért ne akarjon házasságban élni - a Biblia alapján. Nem tudom, te tényleg úgy képzeled el, hogy többség akarata minden, a kisebbség meg kussoljon?"
    Szélsőségekkel érvelsz, kivetítesz, csúsztatsz - nem, nem írom le az egészet újra és újra és újra, olvasd vissza az eddigieket (ott megtalálod), ne fárassz.

    "Megint a kályhától kell induljunk?"
    IMÁDOM - NEM - ezeket a ójajjénkövetelekdenekelljenmárvalamitisfelmutatnommertnemakaroknemtudokdejajj kifakadásokat :(((
    EDDIG MÉG NEM PREZENTÁLTÁL SEMMIT (=filozófiai rendszer, amely szerinted jobb Isten nélkül is, mint a keresztény elgondolás) AZ IGÉNYTELEN TUDATLANSÁGODON KÍVÜL.
    A példád öncélú terelés, hogy ne kelljen válaszolnod (kérdésre kérdéssel felelni), dögunalom.

    "Ez a probléma teljes félreértése. Ugyanolyan értékes, csak a "hívőknek" (már amelyiknek) nem elég értékes az, ha a nő a saját teste és élete felett rendelkezhet."
    Igénytelen tudatlanság a köbön a válaszok módszeres figyelmen kívül hagyásával!!!!
    NEM UGYANOLYAN ÉRTÉKES, MERT HA TÉNYLEG AZ LENNE, AKKOR MEGJELENNE A MONDATBAN A GYEREK (magzat, sejtcsomó, mindegy minek nevezzük, de ott van, nő, lesz, él) IS, MINT ÉLET, AMELY EZEK SZERINT UGYANANNYIT ÉRNE MINDENKINEK, DE MÉGSEM! MIÉRT NEM??
    Hangosan írom, hátha nem hagyod figyelmen kívül

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák