Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evgenii

    tag

    válasz LuckyL #669 üzenetére

    Elsősorban be kell tudni bizonyítani, hogy a hiba kinél jött elő! Na, ehhez ember legyen a talpán aki ezt megmondja 100 %-osan!

    Ha mégis sikerülne, akkor csak azon kiadására tarthat igényt, mely az alaplappal kapcsolatosan felmerült! Ez csak a javítási költség lehet!
    A szakértői vélemény árát, amit a boltos leír, azt nem biztos, hogy megítélik!
    De benzinköltséget nem fognak megítélni, ez 100 %!

    Voltaképp teljesen mindegy! Egy jó alaplap, ma már piti áron van! Amennyibe egy eljárás költsége lenne plusz az egyéb kiadások, annyiból már félkonfigot lehet venni!

    Ezen kívül még annyit megjegyeznék, hogy használt termékek esetében benne van a pakliban, hogy az eladónál még kiválóan működik, de bontás után a szállításnál, vagy akár az új beépítésnél kihal!

    Egyszer vettem 2 db Kingmax memóriát. Az eladónál remekül ment, nálam kihalt! Az volt a baja, hogy túl öreg volt. Viszont a Kingmax kicserélte!
    De, volt olyan HDD-m, amit újonnan vettem boltba, számlával, és 2 hónapot élt. Ha eladtam volna, nálam a HDD Sentinel 100 %-ot jelzett, minden remekül ment! Tehát vannak a kivételes esetek!

Új hozzászólás Aktív témák