Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabee jr

    tag

    válasz Delávégá #489 üzenetére

    Sajnos az Uplay elég instabil, bugos, megbízhatatlan és sorolhatnánk rá napesitg a negatív jelzőket. A Stem nyomában sem ér, ami azért is dühítő, mert ha a keretprogram maga szar (Uplay), akkor a játék is élvezhetetlenen lesz, vagy rosszabb esetben el sem indul.

    Sajnos az Ubisoftnak már van annyi pénze és a hatalma, hogy egy ilyen fos programot, mint az Uplay lenyomjon az emberek torkán, akik ezt kénytelen-kelletlen elviselik. (vagy játszanak a virágbolti verzióval, de abba most nem menjünk bele)

    Egyébként érdekes, mert szerintem helyszín függő is a dolog. Én az Egyesült Királyságból játszom, igaz nem sokszor, de nagyon-nagyon ritkán botlok bármilyen problémába. Viszont sok kelet-európai (lengyel, szlovák, magyar) felhasználó panaszkodik. Sokszor van szerver probléma, tehát már nem férnek fel a saját régiójukban a nekik szánt szerverre, e helyett dobja őket a keretprogram tovább a legközelebbi nyugati régiós szerverre, ami meg már szintén csúcsra van járatva. Ekkor törethet olyan, hogy ugyan beenged a játék és játszani is lehet, de nem szinkronizál a program nincs multiplayer, nem tudsz visszalépni stb stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Csukaharapást szőrivel"

Új hozzászólás Aktív témák