Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tyielow

    aktív tag

    Sziasztok. Rühellem a vodát (upc), szerintem a legnagyobb kupac szar szolgáltató, ami létezik, nem egy panaszt tettem már náluk. Megkönnyebbülésemre június végén elköltöztünk, lemondtuk a szolgáltatást. Közölték, hogy adjam le bármelyik üzletben a mediaboxokat. 20p várakozás után közölték, hogy nem tudják átvenni, mert jaj rendszerátállás volt. Azóta nálam van a 2 készülék. Most, november közepén kaptam egy 125 ezres számlát. Belépni nem tudok az online felületen, mert kiírja h érvénytelen (mégis mitől?). Rányomtam 8x az új jelszó igénylésre, azóta se jött semmi. Meg se tudom nézni a számlákat. Ez most mi, vmi kötbér?? 5 hónap elteltével idedurrantanak 125 ezres számlát?

    YouTube: toty1ka

  • tyielow

    aktív tag

    Szeretnék visszakanyarodni a nemtomhanyas számú hsz-emhez.
    Még nem volt a kezemben a számla, csak sejtettem, hogy a lemondást követően a vissza nem vitt készülékekre számláztak ki kártérítést. Bementem a DP voda pontba. A fickó korrekte volt amúgy, próbált segítnei, csak hát nem tudott, mert nem léteztem a rendszerben. Sem ügyfélszám, sem név, sem cím szerint. Az én készülékeimet meg anno valszeg azért ne mvették át, merthogy az egiyk még régi UPC-s eszköz volt, azokat meg boltban már nem tudják átvenni. Mondta, hogy menjek le 1 emelettel lejjebb, adjam fel postán, és rakjam el a feladóvevényt, majd hívjam a 1270-et és kérjem hogy sztornózzák a 123 ezres számlát. Így is tettem. Nem volt egyszerű, 20 perc várakoztatás után felvette a hölgy. Természetesen ő sem tudott mit kezdeni a régi ügyfélazonosítómmal :D 1,5 óra múvla flehívott egy olyan hölgy, aki már tudott a régi rendszerben matatni. Megbeszéltem vele a dolgokat, mondta hogy kövi hónapban jön a mínuszos számla... aztán 10p múlva megint visszahívott, hogy a biztonság kedvéért azért töltsem fel a feladóvevényt a weboldalukon keresztül. Persze az is 1 fos, mert a régi ügyfélazonosítóval nem enged továbblépni, ott behabiztam egy számot, és a szöveges részbe leírtam a lényeget.... vicces azért, hogy én sehol nem létezek a rendszerben, de a számlát ki tudták állítani 120 ezerről :D Úgyhogy most gyakorlatilag várom a mínuszos számlát.

    YouTube: toty1ka

Új hozzászólás Aktív témák