Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz hhgygy #125097 üzenetére

    Ha már Arris:

    Tegnap voltam barátoméknál (ugyanabban az utcában, azonos hálózaton kb. 200 méter tőlem) és panaszkodott a felesége, hogy HO-ban dolgozva a netes "telefon" beszélgetései mostanában folyamatosan akadoznak, nagyon sokszor meg is szakad (fia is ugyanezt tapasztalja játék közben mikor kommunikál a csapattársakkal, barátokkal)
    Amíg ott voltam google kereső oldal találatai közötti lapozás is volt, hogy 15-20 másodpercre megakadt, találati oldalak megnyitása is sokszor hasonló időtartamban "homokórázott" végül maradt üresen a lap, ilyenkor a lapra váltva, azon a címsorba kattintást követően ütve egy entert végül betöltődött az oldal, de ugye ezeket a tüneteket nem folyamatosan produkálta, hanem 4-5 percenként egyszer csak előjött ez a "gondolkozzunk egy kicsit" várakozási idő.
    Torrent nem futott azon a gépen amit épp használtunk

    Próbálgattam 8-10 sebességmérő oldalt, de mindamellett, hogy némelyik max 200 Mbit letöltést mutatott - természetesen konzekvensen ennyit - míg más oldalak 500-600 Mbit magasságát (1000-es csomag mellett) különösebb problémát a sebességmérő oldalak szerint nem lehetett észre venni, de az előbb írt tapasztaltak jelezték, hogy valami azért nincs rendben.

    Jó lenne megtalálni a hiba okát, mert a folyamatos problémák miatt HO munkából berendelhetik belső munkavégzésre, ami kényelmetlenebb és időrablóbb lenne számára, tehát ezt szeretné elkerülni

    Régebben találkoztam olyan oldallal, ahol a ping/jitter értékét is részletesen lehetett figyelni. Azt hiszem asztali Adguard ping növelésével kapcsolatban jött ez elő anno, de sajnos nem akadtam rá az oldalra. Ha valaki vágja melyik ez az oldal legyen kedves beírni :R köszi.

    Tegnap melóban voltam, így nem volt saját tapasztalatom, hogy nálam is ugyanez a jelenség van-e (fehér CB van csak nálam) viszont hazaérve én semmi ilyen jelenséget nem tapasztaltam

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák