Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz #75501312 #91495 üzenetére

    Úgy értem a hazai forgalmazású márkák.
    A gyártó szívesen teszteli sőt teszi rendszer appba ha megfelelő az a szerződés azaz a pénz!
    HBO Go megy igen. Sztereóval 720p-n. De az sem olyan érzékeny mint az OTT!

    Na pont leírtad, hogy miért nem lesz VodaTV app TV-re! Béláék miatt! Megveszi az olcsót és ugyan úgy reklamálni fog, hogy "mé nincs voda tévé?" Na pont ezért nem lesz. Sajnos az országban belőlük van sok. :((
    Én is a TV-s appot pártolom de be kell látni, hogy itthon ez nem járható. Illetve kellene egy fix hardver.
    Telenor is nem véletlenül pártolja az AppleTV-t és a Chromecastot! Könnyebb azokra optimalizálni mivel a hardver adott. Tudják a hardveres korlátokat és képességeket.
    De a TV-nél még az eltérő képátló miatt is vannak hardveres erőforrás különbségek amitől sírva fakadok..

    pjen
    Ezt megértem csak sajnos a felvétel korlátozást nem a Vodafone találja ki hanem a kedves csatorna.
    Ott kelene valami nagy rendszerváltás. Azaz ha az adott szolgáltatóval leboltol akkor MINDENT engedjen. De sajnos az IP óta a csatornák meg vannak őrülve mert rájöttek, hogy IP-n lehet korlátozni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák