Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBali3

    csendes tag

    sziasztok, ma voltak kint a szerelők a UPCtől de nem lett beszerelve semmi, mert egyrészt nem találták meg a bekötési csomópontot ( ahol konkrétan az utcáról jövő kábel a belső hálózatra csatlakozik), másrészt ha az meg is lett volna csak úgy tudták volna beszerelni, ha a koax hálózatot 3-as árnyékolásúra húzzuk át a házban, vagy pedig kívülről bekábelezik a házat az összes helységre ahova be lenne kötve a tévé. Erről persze korábban szó sem volt az üzletkötő részéről, ő annyit mondott, hogy odakint átkötik a kábelt és utána már csak be kell állítani a modemet és a tévéket. Én mondtam nekik,hogy a külső bekábelezésről szó sem lehet nem fogjuk szétfúrogatni a falakat, így csak az a megoldás van,hogy belső kábelezést az átadási pontig kicseréljük mert anélkül nem vállalnak felelősséget a minőségért. Jelenleg így most ütemezetlenre állították a szerelők az átállást. Nem tudom még,hogy milyen költsége lenne az átkábelezésnek, így nem kizárt,hogy a végén nem lesz belőle semmi, nektek van esetleg ötletetek,hogy mit érdemes lépni ezügyben?

Új hozzászólás Aktív témák