Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem tudom másnál is volt ilyen történet? Kerest a Voda csomag ajánlattal?
    Hívtak ma a Vodától, csomag ajánlattal. Végig hallgattam a hölgyet, kíváncsi voltam mi lesz az ajánlat bár sejtettem, hogy jóval drágább mint ami most van nekem. Ez szokott történni. Mikor végre megegyeztünk, hogy minden maradna úgy ahogy most van (vezetékes telefon/internet/TV csatornák) csak más néven futna tovább a csomag. Az ajánlat, ha elfogadom: 9870 Ft/hó és 1 év hűséggel. Jelenleg hűség nélkül vagyok, mert tavaly júniusban lejárt és nem kötöttem újra, és most 6740 Ft/hó a díjam. Erre jön majd rá a márciusi 17,5 % inflációs emelés, de persze az ajánlott 9870 Ft/hó díjra is rájönne a 17,5 % emelés majd márciusban. Megkérdeztem. Miért jó nekem ha a drágábbat választom?
    Hogy gondolják a vodánál, hogy a háromezer forinttal magasabb havi díjat majd elfogadom? :(
    Mikor mondtam, hogy köszönöm de nem kérem az ajánlatot, nem fogadom el és maradok a mostaninál, szó nélkül és köszönés nélkül kilépett a vonalból a hölgyike.

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák