Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegitossj7

    addikt

    Érdeklődnék, hogy esetleg tud-e valaki erről a csodás Vodafone-os DOCSIS modem/routerről valamit, hogy miért bassza meg az egész hálózatot az, hogy én bekapcsolom a PS5öt.

    Jelezném, nem régiben költöztem Pestre, otthon Telekommal 0 probléma volt. Illetve, amikor költöztem, akkor itt eredetileg még régi UPC-s eszköz volt, amivel nem volt ilyen baja, amint jöttek vodafone-os kollégák kicserélni az új eszközre, azóta van ez a probléma.

    Tünet: PS5 bekapcs, van rajta internet elérés kb fél percig, amíg bejutok a menüig és látom is, hogy online vagyok, aztán crasheli az egész hálózatot, mármint, hogy a router config oldalt sem érem el gépről 1-2 percig amíg magához nem tér, ekkor már PC-n is van internet, de PS5ön még mindig ezután beletelik 2-3 percbe mire lesz.
    Ez naponta 1x, utána ki-be kapcsolhatom nem crasheli újra a következő napig.

    PS5 kábel, PC szintén kábellel.

    Azt hittem valami IP címzési baja van, mert default a DHCP ugye, de egyedi beállított címekkel is ugyanezt produkálja.

    Egyedül a PS5 produkálja ezt, amúgy minden rendben működik. Asztali pc, laptop, mobil, stb 0 probléma.

    Ötletek? :D

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák