Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zöldfülű

    csendes tag

    Sziasztok! Műholdas előfizetésen gondolkodom. Az lenne a kérdésem, hogy használható-e saját beltéri egység a műholdas előfizetéshez? Egy Vu+ Uno 4k SE, vagy más hasonló Vu+ beltérit használnék. Működik vele? Ha igen, milyen tuneres beltérit kell választanom hozzá? ( DVB/S2, vagy DVB-C/T2, stb? Azért választanék saját beltérit mert ezen egyszerre több műsort tudok felvenni párhuzamosan, nagy méretű belső és külső HDD-t / SSD-t tudok beletenni, melyre tudom rögzíteni a műsorokat, plusz sok jó tulajdonsága van emelett. Gondolom az előfizetéshez adott gyári beltérik nem ilyen professzionálisak. Bár úgy olvastam ezeken legalább lehet felvenni és nézés közben megállítani visszatekerni a műsort. Először a Digi műholdas előfizetését néztem, de sajnos ott nincs ilyen lehetőség sem, és a Diginél saját belső műholdvevő sem használható, csak amit adnának mellé. Így elkezdtem nézegetni a Direkt One műholdas előfizetését, ez jó lenne. Köszönöm előre is a válaszokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

Új hozzászólás Aktív témák