Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz totron #29 üzenetére

    Szerintem nem a kiegyensúlyozott szó illik erre, hanem... -> Egy másik, betiltós hír kapcsán, ahol idézgettek a ChatGPT-től, tegnap én is váltottam vele pár mondatot, és az volt az érzésem, hogy ezt inkább azért tiltatnám be (ha bármit be akarnék, és indokot keresnék erre), mert eszement addiktív érzés volt az, hogy túlzottan kedves, és segítőkész benyomást keltett, szinte motoszkáltak a fejemben a hangok, hogy "megvan az új barátod". Bár nem feszegettem tovább, hogy meddig tartana ez a "varázs", de akkor bevillant ennek a hírnek a szalagcíme pár nappal korábbról, és: "Áhá! Már értem..."
    Ez nem kiegyensúlyozottság, hanem mesterséges kedvesség. (Arra már nincs türelmem, hogy kipróbáljam, kérésre visszafogja-e magát a kedvességből, de az kb. olyan lenne, mint megkérni valakit, hogy ne kínáljon meg állandóan ingyen kokain kóstolókkal -> lesz, aki így választ, de a többség csak ráharap anélkül, hogy tudatosan észlelné ezt, hogy mi történik.)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák