Hirdetés

Aktív témák

  • SUPREME7

    őstag

    válasz Bjørgersson #3853 üzenetére

    Értem én, de azt feltételezem, hogy ha semmit nem jelöl be a juzer, akkor az összes pontszámból nem vonódik le, csak a táblázat nem mutatja, viszont ha már négyet bejelölt és az ötödiket nem, akkor az egy semleges, vagy a fene tudja és akkor csak 4 pontot kap az eladó. (így kijön a 64 pont, a táblázat szerint pedig az 53 ugye) (bár nem fér a fejembe, hogy miért lenne olyan fejlesztői bravúr megoldani, hogy értékeléskor eleve be legyenek ikszelve az igenek, aztán a vevő majd eldönti, hogy jó-e az úgy, vagy valamelyik szempont negatív, és akkor az apródoknak se lenne annyi dolguk meg nem jönne ide ennyi ember, hogy nem úgy vannak a pontjai ahogy kéne. Arról már nem is beszélve, hogy eleve az eladónak kéne szerintem indítani az értékelést és a juzernek lenne x napja, hete, vagy hónapja értékelni, és nem emailekkel meg privát üzenetekkel bajlódni, hanem egy külön menüben menedzselni-listázni, hogy ezt-azt még értékelni kell stb, de ez már az űrkorszak lenne ... janemis.)

    Eladtam egy telefont, a vevőt én tudtam értékelni, ő viszont engem nem tudott. Neki lett értékelése, nekem meg nem, zseniális. (se privátot nem kapott, se emailt, elvileg jelentette a dolgot, ismét semmi, én is jelentettem, hogy adjanak már egy nyomorult linket az értékeléshez amit el tudok küldeni a vevőnek, aztán vissza lett dobva, hogy csak a vevő jelenthet, aki azóta külföldön van. Zseniális rendszer, komolyan.)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák