Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trailblazer

    addikt

    válasz tusi_ #22 üzenetére

    A pc gaming halálát már kb. 20 éve jósolják. Ennyire fog bejönni a jövőben is...

    Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz tusi_ #22 üzenetére

    A PC Gaming-nek soha nem lesz vége és több okból sem:
    -Csalás (multiba).
    -Warez.
    -Moddolás.
    -Jobb grafika és teljesítmény.
    -Könnyebb játék irányítás. (mondjuk FPS játékoknál)
    -Dizájn. (olyan gépet építesz amilyet akarsz)
    -Felvágás/menőzés a hardverekkel. (sajnos sok példát látok rá)

    Amíg 50 millás autók futkoznak a városokban (Magyar városokban is) addig nem kell aggódni hogy az 1 millás hardvert megveszi-e valaki. Igen megfogják.

    "Eleinte 3090TI mellett is jo ha 60 fps-ed volt 4K-n dlss nelkul"
    Ugye nem azt akarod mondani, hogy te azt hitted, hogy az a VGA elég a 4K 60FPS-re főleg DLSS nélkül. :D (állandó FPS-re gondolok nem maxra)
    Akkor hagy világosítsalak fel, hogy KB most jött el a 4090-el a 4K 60FPS és az 1440p 120FPS korszaka DLSS nélkül. (tesztek szerint)
    Jelenleg úgy áll a dolog hogy a hú de rossz és gonosz 4080 szanaszét veri a 3090 Ti-t mind teljesítményben mind fogyasztásban.
    A mostani felállás szerint egy 3090Ti a legrosszabb VGA vételek közé tartozik mivel kikurt sokat fogyaszt és még gyengébb is mint egy 4080 ami nem is a top VGA-ja az NV-nek. (bolti árakról beszélünk)

    #11 ShiTmano:
    RTX 3080-am volt. Gondoltam itt az ideje átváltani erősebb és jobb árú VGA-ra szal vettem egy 6900XT-t. Hallod 1 hét után sírva menekültem vissza NV-hez annyi bajom volt AMD-vel.
    AMD-t többet soha. Inkább akkor frissítek firm-et vagy elviselem a kép villódzást ami 100 játékból 1-be van minthogy még egyszer az én gépembe sz.tyok AMD kerüljön.

    Más:
    Amúgy ezek az ijesztegetések amik a neten mennek... leég a tápkábel, a Win 11-be rosszul mennek a gémek, a 40-es széria rossz mert bajok vannak a szoftverrel... ez mind mind csak az interneten létezik.
    Nem mondom azt, hogy NEM léteznek ilyen gondok láttam én is a cikkeket meg a videókat.
    De pl érdekes módon, nálam a Win 11-be semmiféle játék lassulást nem vettem észre a Win 10-hez képest pedig ott voltam amikor kiadták a Win 11 első verzióját.
    Gondok a játékokba az új szériánál? Mit látni? Van olyan gém ahol van ilyen hiba igen és neked az 1.563.123 játékból pont azzal az egyel kell játszanod most amibe ilyen hiba van és jó szerencsével 1 hónap alatt javítják is. Vagy firmet kell frissíteni huha mintha nem csinálnánk nap mint nap. :U
    A rossz tápkábelre is meg volt a magyarázat még ha kamu is volt. Ha annyira rossz lett volna akkor a 100.000 eladott 4090-ből mind a 100.000 elolvadt volna. De nem így történt mint ahogy a Samu Note telóbol sem robbant fel mindegyik anno.
    Rengeteg játék bug videót nézek YT-on és DOS korszak óta gémingelek és a két kezem elég arra hogy összeszámoljam hány játékba találkoztam bugokkal főleg durva bugokkal. (igen olyan kevés)
    Talán a Cyberpunk volt az egyetlen ahol game breaking bugba futottam bele.
    Tehát hogy a fenébe van az hogy másnál bugos egy game nálam meg nem...
    Nagyon jó példa rá az anno megjelent GTA 4. Eltűnő lassan betöltő textúrák miatt volt rengeteg vicces bug videó. Érdekes nekem soha nem volt olyan hibám pedig elsők között voltam akik megvették a játékot akkor még DVD-n. És miért nem volt? Mert megfelelő hardver volt a gépben esetleg még a Game Ready driver is fel volt rakva.

    Na most, hogy ki beszétem magam megyek is gémingelni. :K

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz tusi_ #22 üzenetére

    A PC gamingnek mar 30+ eve vege van, megsem latjuk, csak a sok varazsgombos latja, lehet van egy 100 ev keses is bekalkulalva a joslatba...

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák