Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Egon #10344 üzenetére

    Mindenre elég. Nem erről van szó. Két dolog miatt váltottam: marginális sebességnövekedés, mert nem volt meg az a throughput ami kábelen (igen igen a wifi sosem kábel, de azért egy 70 ezres AX -es Pro készülék esetén mondjuk 5 méterről légvonalban lehetne hibahatáron belül szvsz.), illetve enterprise feature -ök, stabilitás növelés, stb. Na most a feature -ök megvannak, tök jó, meg csillivilli minden, de konkrétan említett eszközt szétveri jelenleg a TpLink AX10/AX1500 ami egy budget entry level ratyedli. Egymás mellé raktam őket, mindent állígatok, hagyom automatán, stb. És nem.. Veri, ennyi :F Konkrétan említett tplink egy emelettel lejjebb, amikor épp úgy ítéli meg, hogy az 5G jelerősség még elég, akkor 500mbit -et hoz. Az ubi meg 50-100 -at :DDD Még nagyon offban írom ezt, mert teljes mértékben fenntartom a lehetőségét és őszintén remélem, hogy én bénázom, de egyre jobban kétlem.. Teljesen laikus véleményem szerint ez az omnidirectional antenna vágja haza a terméket jelenleg számomra

Új hozzászólás Aktív témák