Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maladar

    tag

    válasz gandhy #700 üzenetére

    Sziasztok !

    Amit leírok az nálam és egy haveromnál bevált, de nem hiszem hogy ez normális és az okát sem tudom csak így működik. Próbáld ki, nem 100% hogy segít, de én is mindent állítgattam, kötögettem annak idején mire ezt kitaláltam.

    Szóval. A zavart a tv n szerintem valamilyen földhurok okozza. Húzd ki a konektorból a számítógéped kábelét és szigszallaggal tekerd körbe úgy hogy a védőföldelést megszűntesd. A lényeg az hogy szorosan tekerd rá, hogy a duci csatlakozó szélén lévő 2 védőföld érintkezőn a szigszallag ne szakadjon át ha bedugod a konektorba. Ugyanezt csináld meg a monitorod csatlakozójával is ha a konektorba van dugva és nem a gépen át kapja meg az áramot. Ha a védőföldet kiiktattad szerintem jó lesz a kép a tvden. (De felelősséget nem vállalok) :)


    Ha ez mégsem segít akkor nálad más a gond. Viszont hozzáértők megköszönném ha ezzel kapcsolatban írnának hogy ez mitől meg miért van. A gépem konfigját nem írom mert már a régivel is ez volt, most az újjal úgyszintén (ez egyébként dtk ház és táp), valamint a haverom gépén is u . ez a gond volt. Az egyetlen közös bennünk (mert már nem tudok másra gondolni minth itt a védőfölddel szar valami) hogy ugyanazon a lakótelepen u. olyan lakásban lakunk. Ha neked is beválik a fent leírt , írd meg légyszi h lakótelepen laksz-e és ha igen kb mikori építésűben. Ha valaki tud valami okosat erre ne tartsa magában! Sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák