Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • falaci2002

    tag

    válasz FefeeX #2784 üzenetére

    Igen értem a dolgot. Köszönöm!

    A dolog onnan indult, hogy egy olyan (gyári) kábelem van, ami egyik fele scart (tv), a másik s video (videókártya) és jack (hangkártya). A kép tökéletes. A hang viszont nem. A filmeknél semmi baj a hanggal sem. A játékoknál viszont nem minden hang hallatszik. Pl.: van zene de nincs motorhang. Vagy hallatszik, ha leesem valahonnan, vízben megyek meg ilyesmi. A beszédhangok fele hallatszik, másik fele nem. A menü alatt van zene, a játék alatt már nincs. Egyébként az Insane-ról beszélek. Ez mind a tv-re vonatkozik, emelett a pc-n minden tökéletes. A monitor és a tv klón üzemmódban vannak.
    Öt csatlakozási hely van az alaplapi hangkártyán. Három már foglalt volt (hangszóró, mikrofon, meg azt hiszem a tv kártya) gondoltam a másik kettő is ad hangot. Hát ilyen felemás hangot kaptam. Ha rádugtam a pc hanszórót, akkor is ilyen fele-fele hang jött. Sőt az egyiknél azt hiszem semmi.
    Itt értem el az utolsó hozzászólásomhoz, melyben az elosztó merült fel megoldásként, amit te is javasolsz.
    Egyébként így néznek ki a hangkártyám csatlakozói.
    [link]
    Filmekhez miért ad jó hangot a fekete dugalj, játékhoz miért nem jó?

Új hozzászólás Aktív témák