Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyufaaa

    veterán

    válasz Kean_Sorbo #39022 üzenetére

    Ne halmozd már a hülyeséget PLS!! Köszi! Ha mindent konyhanyelven írsz, és az illető belép egy biosba és nem találja amit kell, az életbe nem fog tudni utána nézni egy gyors google-zással, hogy mire is gondoltál. Aki tuningba kezd, az leselkedjen neki azért egy kis tanulmánynak is szvsz... Ez eddig is működött a topikban és ez után is fog szerintem, az ilyen kijelentéseid nélkül is. Nem kell rám hivatkozni, nem élek belőle. THX

    Off stopp részemről...

  • lipi67

    veterán

    válasz Kean_Sorbo #39022 üzenetére

    Nem nagyképüség, sőt.. Senki se születik úgy, hogy x-y dolgokat tud. Ha nem tudok valamit, kérdezek. S ha nem értem a választ..tovább kérdezek. S vagy elküldenek a halál f@szára,hogy "fárasztó vagyok", vagy segítenek.
    Na az önkormányzatnál elküldenek, itt..nem! S hidd el, sok régi tuningos több 100 órtán át segített, s szerintem segít még ma is szívesen. Régebben pl én a 2. privát után (még nem volt érthető amit írtam a számára) azt a privit kaptam, hogy ..x-y @freemail.... -vegyél már fel msn-re, s ott folytassuk légyszi. S hiszed vagy sem, este 9kor elkezdtük, s hajnalig "tuningoltunk", s arra sem volt időm, hogy a saját mailjeimet megnézzem, de..
    Mikor 1-2 év mulva az Intel tuning listán megláttam, s büszkén mutatta az alulfeszes tuningját..örültem én is.
    S ha bármilyen fórumon, bármit kérdeztem, vagy hírdettem az aprón, ezek az emberek duplán visszadták azt, hogy aznap éjszaka nem hagytam őket "cserben". Sőt..krammerka fórumtárs, bár majd 200Km-re lakik tőlem, nagyon jó barátom is lett, többször meglátogattuk őket a 2 törpémmel. Viszont ha akkor nem "harcolom ki", hogy igen is érdekelje, akarja már megtudni, hogy mit írok, vagy, hogy szánjon rá időt, s ismerje már meg a saját biosát, még mindíg itt kérdezgetne
    . :R

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák