Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilrobi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nem vagyok otthon különösebben a tuning témában, játszogatni szoktam a gépen, szeretem ha pörögnek rendesen a játékok, ezért össze lett ollózva egy játékra alkalmasnak tűnő gépezet (részletek az adatlapomon).

    Összeszerelésnél még Kingmax 4x1Gb 1066Mhz volt a gépben, a proci be lett lőve 3.8Ghz-re, stabilan ment is vele minden, de a ramokat nem tudtuk 900Mhz-nél feljebb vinni, mert be sem tudott bootolni a gép. Gondoltuk biztos ennyit tud a kingmax, de ez nekem elég lett volna, minden fut 1920x1080 -ban magas beállításokon.

    De sikerült olcsón hozzájutni egy 2x2Gb Corsair Dominator PC8500 CL5 kit-hez. De akárhová állítjuk az fsb-t meg a szorzókat, ez se akar stabil lenni 900Mhz felett, azt hiszem talán csak alap órajelen, de egy ilyen procit alapon járatni vétek lenne.

    Mivel nem vagyok otthon a témában, ezért meglehet hogy rendesen le sem tudom írni a problémát, de nem tudom kihez fordulhatnék. Esetleg valamelyik tartozéka a konfignak a gyenge láncszem?

    Ha esetleg valaki szegeden vagy közelében tudna akár személyesen is segíteni, lehet az lenne a legegyszerűbb.

    Ha kell valamiről kép (aida64, bios értékek) akkor tudok küldeni akár privátban vagy email-ben.

    Ha valaki esetleg tud segíteni vagy érdemben hozzászólni a problémához, azt nagyon megköszönném! :R :R :R

    üdv:

Új hozzászólás Aktív témák