Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjamin

    tag

    válasz kabanka #21007 üzenetére

    Sziasztok

    Köszi a válaszokat segített egy kicsit, de nem jutottam előrébb a dologban.

    Abban biztos vagyok, hogy a memóriák közül hibázik az egyik 2x2gb pár. Volt egy kis időm próbálgatni a memóriákat és kiderült, hogy az egyik 2x2gb kit-ből az egyik modulnak +0,1V több fesz kell mint a párjának.
    950 Mhz-ig semmi gond nincs, de felette már instabil. 8gb-nál pedig alig akar elindulni a lap 1066Mhz alapbeállításokkal cmos clear után.

    Nincs most másik memem, hogy kipróbáljam, de szerzek hétvégére 2x2gb corsair-t és azzal is megnézem mi a helyzet, ha azzal jó, akkor a lap nem szereti a Geil ramokat, ennyi.

    Azt nem értem hogy a P35-lapban mind a két pár simán ment 1125Mhz 2,1V 5-5-5-15, most a P45-ben meg rosszabbul teljesítenek 1066Mhz alig akar elindulni, ezt nem gondoltam volna.

    Nem értem a számítástechnikát. Minek írják akkor rá a lapra. hogy DDR2 1333+, ha a ramok nagy részét nem is támogatja a gyártó rendesen.

    Megőrülök, kib*******tt program mi a f*****-nak kell neki 8gb ram, miért nem megy el kevesebbel.

    Mindjárt beb*******om a fejszét a gépbe, és veszek egy MAC-et azzal nincs ennyi gond.

    Amúgy én is mindent normálra állítottam, most alapon megy minden. De legalább nem fagy. A tuningoláshoz meg kell egy kis türelem, na meg egy nyugis hétvége.

    Semmi sem sürgős, csak ha futni kell!!!

Új hozzászólás Aktív témák