Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz radi8tor #17433 üzenetére

    tegyük hozzá, hogy 0 példamutatás volt (maszk nélkül pózolás, ill karantén alatt álló országgyűlési képviselő (!!!) ment be szavazni a parlamentbe)

    [ Szerkesztve ]

  • BlackV

    őstag

    válasz radi8tor #17433 üzenetére

    "Persze, hogy telibe kaptuk a britet, rengeteg honfitársunk él kint, ők meg ingáznak időnként, aztán járják körbe a famíliát."

    - Sajnos be kell látni, hogy pont emiatt kellett volna nekünk elsőként kitiltani a brit gépeket. Emlékszem volt kb egy hét, amikor minden nap arra a szalagcímre ébredtem, hogy megint 2 európai ország tiltotta meg a brit gépek landolását, de mi még mindig nem. Forrongtam, hogy ez nem lehet igaz. Akkor talán az volt a mondás, hogy "úgysem lehet megakadályozni, hogy elterjedjen a brit változat, ha el akar."

    (Igen, csak szerintem meg nem mindegy a replikációs mennyiség, hogy mennyivel kezdünk neki.)

    - Sulizárás. Szerintem is elcsúszott.

    -A harmadik baromság az aktív korúak összeterelése volt a hiperekben munka után 5-7ig.

    - Teszt. Ausztria, meg Németország engem nem hoz lázba annyira, ők mindig mindenben sokkal jobbak voltak nálunk, most pont emiatt miért lennék meglepődve.
    A tesztet használni is tudni kell. Szlovákia páros sorban letesztelte az egész országot, hogy majd kiszedik a fertőzőket és kész is. Lett is olyan 2. hullámuk 0-24-es kijárásival, mint annak a rendje. (Ha jól emlékszem.)

    - Többlethalálozás. V4-ek között sem a legjobb, de nem is tragikus. Ha majd év végén ránézünk éves összehasonlításban, akkor fog még simulni, de jó ez már sosem lesz.

    - Egyéni felelősség. Van. Sajna nagyon sokan csak a lélegeztetőgépből értettek, számos okos, értelmes, diplomás embert ismerek, akik csak röhögtek a "rettegőkön" a hátuk mögött csak "maszkosnak" nevezték őket a munkahelyen.

    - Bravúros oltásbeszerzés – mert igenis az volt még a félszar sinoval együtt is, Brüsszelben élő 30-as ismerősömnek fogalma sincs mikor oltanák, úgyh hazajött oltatni – mellett baromságokon elcsúszni, igazán kár volt.
    Egy középszar teljesítménynek értékelném, nem fogunk egy Bergamoként bevonulni a történelembe, de a melldöngetést én sem igényelném. De jó érzés harmincasként, alapbetegség nélkül, oltással a vállban várni az indiait, meg nyugodtabban hozni-vinni a két nagymamát.

  • tisn

    addikt

    válasz radi8tor #17433 üzenetére

    ha jol emlexem az akkori idokre inkabb szlovakiabol terjedt at, az eszaki megyek futottak fel eloszor. persze a brit gepeket is le kellett volna allitani.

    most az indiain verzional sem ertem, hogy 1-2 honapja az eu miert nem tiltott be minden repulest indiabol, de legalabb 2 het szigoru karanten az onnan jovoknek. mintha szandekosan szivatni akarnank magunkat.

Új hozzászólás Aktív témák