Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    Előzmény:
    [link]
    [link]
    [link]

    Háziorvos a leletek alapján:
    [link]

    Az a helyzet, hogy azóta is csak imbolygok.

    A mellkasomon nyomás, a véroxigén jó, a kezeim, ízületi szinten fájnak, a lábaim erőtlenek.

    Éppen, hogy kikelek az ágyból képes az addigi hetvenes pulzusom 100-ra ugrani. néhány tányér pakolgatás és 110 felett. Nem egyszerű ez. Soha nem volt gondom a pulzusommal - bár mindig kicsit nagyobb fordulatszámon működött.

    A fejem egyébként valami iszonyat tompa és nyomott.

    A balkezem nekem és a páromnak is - ujjvégeking - szinte bizsereg, fáj.

    Mivel ~10 napot önkéntes karanténban töltöttünk (dokinak nem volt lejelentve) - el kellett mennem utána már 2-3 nappal bevásárolni a lidlbe.

    Korábban megszokott tempbóban induló vásárlás, óvatos léptekkel befejezve :(

    Éreztem, hogy egyre jobban imbolygok, szívem ver, mint az állat, lépéseim egyre koordinálatlanabbak, s ha nem vigyázok, akkor ugyanaz lesz, mint a korábbi ájulásnál.

    Ez nem vicc, vigyázni kell.

    Hónap vége körül kardiológus kivizsgálás+vérvizsgálat.

    Nagyon kíváncsi vagyok a kardiológusom véleményére (rendkívül elismert szaktekintély, 'az örököl szívproblémákat ő tette normál állapotúvá, kvázi az egészségemet neki köszönhetem)

    Nekem a korábbi fejfájás eltűnt, de ez a nyomotság a fejre, gondolkodásra rémisztő.
    Páromnak eddig a feje nem fájt az elmúlt egy hétben, most kezdődött neki, a nyomott, tompa fejjel együtt.

    Az furcsa, hogy én az egész idő alatt nem voltam taknyos szinte, ő neki állandóan/napszakosan folyamatosan+a torokfájás is intenzívebb volt neki.

Új hozzászólás Aktív témák