Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    Nem tudom jó topikba írok-e, de ha nem irányítsatok át.

    Röviden van egyfajta epilepszia betegségem ami nem súlyos mert gyógyszerrel kezelhető, és már évek óta szedem, és semmi jelensége a betegségnek, de évente kötelezően meg kel jelennem a rendelőben. Na most még nem vagyok beoltva, így kérdezném, hogy ugyan csak októberben kel mennem megint, de kérni fognak oltási igazolványt a kórházban vagy nem? Ugye hogy nincs azt jelenti hogy nem vagyok beoltva. ha kérni fogják akkor kénytelen leszek beoltatni magam, pedig először nem akartam, de ha muszáj lesz akkor nem fogom tudni elkerülni a dolgot. na most akkor ha regisztrálok is, akkor melyik az az oltóanyag amit kérjek? 29-vagyok éppen, de augusztus 25.-én töltöm a 30-at.

    Nem tudom eldönteni, melyik vakcinát kérjem magamnak, ha tényleg nem engednek majd be a kórházba oltási igazolvány nélkül, és ezért kérdezek inkább.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák