Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    Megtörtént, aminek megkellett, oltóponton 15:00-re volt időpontom, előtte ott voltam pár percel. Katona beirányított az épületbe, elvették a papíromat, testhőmérsékletmérés csuklón, kérték, hogy készítsem elő a személyi/lakcím/tajkártyámat. Mondták, hogy nyugodtan ülljek le, mert várnak páran az oltópontomon. Úgy is lett, mert 15:30 után pár percel mondták a nevem. 1,5 méter távolságot lehetett tartani, bár volt egy FFP2 és egy anyagmaszk is rajtam. Behívtak, elkérték az irataimat, a doki kérdezte, hogy gyógyszerallergia, stb., kicsit meglepődtem, hogy egy 25 éves srác volt a doki. 2 asszisztens volt ott, egy oltott, egy kezelte a gépet. Kérdezték, hova szeretném, mondom a balba, valami pfizeres mondókájuk is van, hogy oldják a feszültséget. Annyira működött, hogy már meg is kaptam és csak azt hallottam, hogy kérte fogjam meg a vattát, míg leragasztja. Megkért, hogy fél órát maradjak kint, utána mehetek. A chip már olyan jól működött, hogy kiléptem az ajtóból, már jött az e-mail az eeszt-től, hogy vesszük a jeleket. ;] Nézelődtem a második fél órában is, az oltakozók hordták a maszkot, egy orr se kandikált ki, ellenben a kórházi dolgozókon már vegyes volt a maszkviselés. Közben ment az adminisztráció kint, valamit nagyon számoltak, meg szomorúan tanakodtak, hogy sokan nem jöttek el, párat telefonáltak, hogy hol vannak már! Csoportok vannak, jöttek gyógyszerészek egy fél tucat, meg vegyesen mi pór nép. Meg jött egy pók, hogy tegnap volt időpontja astra 2. oltásra, de neki nem volt jó az időpont, na akkor volt egy kis kavarás, de végül kapott egy papírt, hogy ezt a számot hívja fel és ott segítenek neki. Letelt a fél óra, megköszöntem a lehetőséget és eljöttem.

    A bal hónaljam/mellizmom érzem, mintha kicsit zsibbadna, de ez legyen a legnagyobb baj.

Új hozzászólás Aktív témák